دود و فلش چتری: سازمان دیده بان تظاهرات پراکنده در وحشت در سیاتل پس از نادیده گرفتن پلیس سفارشات

ماموران در سیاتل واشنگتن با استفاده از نارنجک برای متفرق کردن جمعیت معترضان پس از بارها و بارها هشدار آنها را برای متوقف کردن حرکت یک مانع نسبت به پلیس خط. وجود دارد گزارش های تایید نشده از گاز اشک آور استفاده به عنوان به خوبی.

ویدئوها از تجمع در پیک خیابان و خیابان 11th نشان می دهد انفجار و دود پراکندگی معترضان حدود 8 pm به وقت محلی همراه با آنچه برخی ادعا شد گاز اشک آور.

پلیس قبلا قرار داده و در ماسک گاز با توجه به سیمون دلم روساریو یک خبرنگار محلی تلویزیون ایستگاه KCPQ. او توضیح می دهد که “آنچه احساس می کند مانند یک گاز اشک آور” اما بعد گفته شد اسپری فلفل.

“آنها در حفظ و گفت: آنها متعهد به حفظ یک تظاهرات مسالمت آمیز. آن را احساس می کند کمتر احتمال دارد که آن را به پایان خواهیم که به راه راست, در حال حاضر,” دلم روساریو توییتی در مدت کوتاهی قبل از انفجار.

یکی دیگر خبرنگار در صحنه خوان Vega de Soto, تایید حضور ماسک گاز و اشاره کرد که معترضان تا به حال تحت فشار قرار دادند و مانع تقریبا ده متر به سمت پلیس خط.

ده صوت اشاره نمی کند teargas اما تنها که flashbangs استفاده شد برای متفرق کردن جمعیت.

تعقیب می سوزد از غریبه نیز لحظه ای از رویارویی.

پیشتر در روز شنبه سیاتل PD رئیس کارمن بهترین اعلام کرد که شهر را به حالت تعلیق در استفاده از گاز اشک آور برای 30 روز پس از نگرانی مطرح شد بیش از آن استقرار در برابر معترضان. شهردار جنی Durkan یک دموکرات گفت: نیز وجود دارد خواهد بود یک بررسی از تکنیک های کنترل جمعیت مربوط به “پاسخگویی همکاران” به “بهتر تاکید د-تشدید تاکتیک است.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de