دادستان در فرانسه investigationg اتهامات به رابطه جنسی زیر سن قانونی سوء استفاده در ورزش رقص روی یخ در هر گزارش از Agence France Presse.

بررسی شرح زیر است ادعا می کند از جفت اسکیت باز سارا Aaronson که ادعا کرد که او مورد تجاوز قرار گرفته توسط خود مربی سابق ژیل Beyer زمانی که او زیر سن قانونی.

Aaronson ادعا کرد در مصاحبه با willid روزنامه که Beyer تا به حال به طور سیستماتیک تجاوز جنسی و تجاوز او بین سال های 1990 و 1992 هنگامی که او بین سنین 15 و 17.

همچنین در rt.com ‘این اولین بار بود که یک مرد را لمس کرد من’: فرانسوی زمان 10-اسکیت قهرمان سارا Aaronson ادعای او مورد تجاوز قرار گرفته توسط مربی سابق

“او شروع به انجام کارهای وحشتناک و… سوء استفاده جنسی و من raped زمانی که من 15. این اولین بار بود که یک مرد به من لمس” گفت: Aaronson که موفق به کسب هفت اروپا عناوین طول اسکیت حرفه ای.

او همچنین اظهار داشت که نه پدر و مادر او و نه فرانسوی پاتیناژ مقامات آگاه بودند از اتهام مصیبت در آن زمان است.

اما زمانی که Aaronson تصمیم به جلو آمده و با او اتهامات پس از بازنشستگی او اتهام وزارت ورزش در فرانسه توبیخ او ادعا می کند.

“بله, ما باید یک فایل بر روی او, اما ما در حال رفتن به نزدیک چشم ما” Jean-Francois Lamour که رهبری, فرانسوی, ورزش, وزارت, که در آن زمان در پاسخ گفته.

اما در حال حاضر به نظر می رسد مصاحبه او باعث شده است تا یک تغییر از قلب و در حال حاضر تحقیقات نیز راه اندازی شده است.

دادستان رمی Heitz در بیانیه ای گفت که این تحقیقات به دنبال “شناسایی دیگر قربانیان که ممکن است دچار مشابه داشت.”

بیر هفته گذشته گفت که او “صمیمی” و “نامناسب” روابط با Aaronson که در حال حاضر 44 در نظرات به Agence France Presse. Beyer نمی تواند بلافاصله نظر رسیده در روز سه شنبه.

وزیر ورزش رکسانا Maracineanu روز دوشنبه پرسید, فرانسوی, پاتیناژ در فدراسیون رئیس جمهور Didier Gailhaguet که در آن زمان از اتهام تجاوز شد و در حال حاضر مسئول به استعفا. Gailhaguet تا کنون فقط گفت که او “فکر می کنم در مورد آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de