سازمان ملل شش سال 2020: فرانسه ضرب و شتم ولز برای حفظ گرند اسلم امید زنده


پخش رسانه ها پشتیبانی نمی شود در این دستگاه

2020 گینس شش راگبی فرانسه v
ولز (9) 23
تلاش می کند: لوئیس بیگگر منفی: بیگگر 2 قلم: بیگگر 3
فرانسه (17) 27
تلاش می کند: Bouthier, Willemse, Ntamack منفی: Ntamack 3 قلم: Ntamack 2

فرانسه در دوره باقی می ماند برای اولین گرند اسلم در 10 سال پس از برنده شدن در کاردیف برای اولین بار پس از سال 2010.

پرواز-نصف رومن Ntamack 17-مسافت نقطه شامل یک امتحان کنید در حالی که تمام پشت آنتونی Bouthier و دوم-ردیف پل Willemse نیز عبور کرد.

دفاع از قهرمانان ولز در پاسخ با 18 امتیاز از دن بیگگر از جمله در اواخر امتحان کنید.

سرپا نگه داشتن دیلون لوئیس نیز عبور خود را برای بین المللی برای اولین بار امتحان کنید.

فرانسه غلبه کارت زرد برای گرگوری Alldritt و محمد Haouas ولز در حالی که باقی مانده بودند به تعجب می کنم اگر آنها دریافت کرده اند باید یک پنالتی در نیمه دوم به صورت عمدی حذفی.

  • داور رو کلید تصمیم اشتباه – Pivac

فریبنده مسابقه بود ولز دوم شکست در سه بازی تحت مربی جدید Wayne Pivac و امید دفاع از خود شش کشور عنوان نظر می رسد به ناپدید شده اند.

آن بود ولز اولین خانه شش کشور شکست برای سه سال و در فرانسه دومین پیروزی در 10 بازی در برابر مخالفان خود را.

پخش رسانه ها پشتیبانی نمی شود در این دستگاه

پیروزی به شان ادواردز که صرف 12 سال به عنوان ولز دفاع مربی تحت وارن Gatland موفق بازگشت به اصالت ورزشگاه.

قبل از مسابقه بحث حول ولز سرپا نگه داشتن Wyn جونز متهم فرانسه از تاکتیک های غیر قانونی در نوعی بازی فوتبال راگبی و بازدید از مربی Fabien Galthie نشان می دهد که نشان دهنده عدم احترام به ملت است.

به عنوان یک نتیجه, اولین scrum بود که همیشه رفتن به تحریک علاقه اما از دقیقه دوم مجموعه قطعه رفت بدون حادثه – اگر چه آن را گذاشته پلت فرم برای فرانسه به تن یک چین و چروک وتاه جرم و بیگگر چاک دار بیش از مجازات.

فرانسه در پاسخ عرض هفت دقیقه زمانی که به طور معمول قابل اعتماد لی Halfpenny کاهش یافته است بالا Ntamack kick با Bouthier سرعت دور به نمره. Ntamack تبدیل می شود.

ولز از دست جورج شمال به سر آسیب ارزیابی پس از 11 دقیقه زیر یک چالش سنگین توسط Fickou با جانی McNicholl به طور دائم جایگزین کردن او.

Ntamack در ادامه به درایو فرانسه به جلو و چاک دار بیش از یک مجازات پس از لوئیس بود گناه از چین و چروک وتاه گناه.

تحت ادواردز’ نفوذ, فرانسه ferociously ضد rucked برای قرار دادن ولز تحت فشار ثابت در اختیار – و آنها نیز تحت فشار قرار دادند آفساید خط با یک تخلف نتیجه در بیگگر مجازات است.

فرانسه به نظر میرسد که در پاسخ با درخشان دوم سعی کنید برای Fickou زیر هوشمندانه Ntamack تراشه kick اما Bouthier تصویب به Virimi Vakatawa تلقی شد به جلو زیر تلویزیون تکرار.

این تصمیم تنها به طور خلاصه با تاخیر مسائل به عنوان Willemse شده بیش از یک رانندگی خط-و از او به عنوان ضربه خاموش اقدام به McNicholl مقابله با. Ntamack تبدیل می شود.

پخش رسانه ها پشتیبانی نمی شود در این دستگاه

ولز در پاسخ با یک سوم بیگگر مجازات و بازدیدکنندگان ثابت متخلف منجر به یک اخطار از داور انگلیسی مت Carley. شماره هشت Alldritt پرداخت قیمت با یک کارت زرد درست قبل از نیمه وقت.

ولز کاپیتان Alun Wyn جونز تصمیم گرفتند به تلاش برای نمره امتحان کنید به جای لگد زدن یک چهارم مجازات – اما نتیجه معکوس قمار به فرانسه برگزار شد به سرب 17-9 در فاصله.

بازدید کنندگان فرار کردن بقیه Alldritt عدم حضور پس از نیم ساعت هم به عنوان ولز موفق هیچ نقطه با مزیت های عددی.

Pivac طرف به ثمر رساند تقریبا بلافاصله زمانی که به تعداد مساوی و بازسازی شد هر چند که سرپا نگه داشتن لوئیس شیرجه بیش از برای خود و بین المللی برای اولین بار امتحان کنید. بیگگر تبدیل شده برای کاهش کسری بودجه به یک نقطه.

Romain Ntamack

همه این حرکت به نظر می رسد با ولز تا درجه یک Ntamack ره Tompkins تصویب به با حداکثر سرعت دویدن دور و نمره تبدیل می شود سعی کنید که آینه پدرش امیل امتیاز در برابر مخالفان همان 20 سال پیش.

یک Ntamack مجازات تمدید کسری به 11 امتیاز قبل از Willemse فرار دادن دور یک پنالتی امتحان کنید و پس از او توپ را رو به جلو است. پس از تماشای تلویزیون تکرار Carley گیر با کمک داور کارل Dickson تصمیم گیری است که آن را فقط یک حذفی به عنوان کن اونز’ اقدام سعی کنید نمره تصویب به جاش آدامز زدم.

آدامز مجبور شد در خارج از زمین با یک مچ پا مشکل است که مجبور عمده backline تجدید سازمان به عنوان پرواز-نصف Jarrod ایوانز در آمد در مرکز و Tompkins تغییر به بال.

سرپا نگه داشتن محمد Haouas شد زرد-زده به صورت مداوم scrummaging جرائم قبل از فرانسه پاک خطر است.

بیگگر شیرجه بیش از یک تبدیل سعی کنید زیر کار هوشمندانه از جدید کلاه خواهد Rowlands و هارون Wainwright برای کاهش کسری بودجه به چهار امتیاز با پنج دقیقه مانده به راه اندازی یک enthralling آخر.

فوق العاده ای Tompkins شکستن snuffed شد توسط درخشان گردش مالی توسط فرانسه جایگزینی, فاحشه عالی, Camille چت برای پایان دادن به ولز ” امیدوار است.

طبع هایش بین دو طرف در مرحله یکچهارم نهایی پس از فرانسه برگزار شد به صورت نادر پیروزی در کاردیف.

پخش رسانه ها پشتیبانی نمی شود در این دستگاه

خط-یو پی اس

ولز: Halfpenny شمال, Tompkins, پرکس Adams, بیگگر دیویس; Wyn جونز اونز Lewis, توپ, AW جونز (کاپیتان), Moriarty, Tipuric, Faletau.

تعویض: الیاس, Rob Evans, قهوه ای, Rowlands, Wainwright ویلیامز, Jarrod ایوانز McNicholl

فرانسه: Bouthier توماس Vakatawa وینسنت Fickou, Ntamack دوپانت; Baille, Marchand, Haouas, Le Roux Willemse, Cros Ollivon (کاپیتان), Alldritt

تعویض: چت, Gros, Bamba, Taofifenua, Cretin, Serin, Jalibert راموس

table

مطابقت با مقامات

داور: Matthew Carley (انگلستان)

لمس قضات: Wayne بارنز (انگلستان) & کارل دیککسن (انگلستان)

TMO: Graham Hughes (انگلستان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de