یک افسر پلیس و شش نفر دیگر کشته شدند در روز از درگیری های خشونت آمیز در هند سرمایه بیش از یک تابعیت جدید قانون که دیدم آن حامیان و مخالفان پرتاب سنگ در هر یک از دیگر به عنوان ناآرامی رفت و به روز سوم.

شدید درگیری آمد و به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لذت اسراف خوش آمدید در احمدآباد در این شهرستان وارد شده در پنج شنبه شب به عنوان بخشی از خود را 36 ساعته وزارت امور خارجه به این کشور است.

خشونت است که گریبانگیر بخش هایی از هند پایتخت از یکشنبه اتحاد چپ بیش از 100 نفر مجروح شدند علاوه بر هفت کشته از صبح روز سه شنبه با توجه به News18.

افسر 42 ساله راتان لعل در برابر آسیب های پس از اصابت یک سنگ در جریان درگیری در Gokalpuri یک منطقه در شمال شرق دهلی است که در حال حاضر تحت یک بخش 144 منظور منع کرد. دیگران کشته شده باشند تظاهرکنندگان; دو نفر از آنها هنوز شناسایی می شود در گزارش های رسانه ها.

همچنین در rt.com پلیس در برخورد با خشونت طرفدار و ضد کا معترضان در دهلی ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به پایتخت هند (عکس/فیلم)

در تلاش برای شکستن درگیری و پراکنده کردن معترضان در روز دوشنبه پلیس با شلیک گاز اشک آور به جمعیت و انجام تعدادی از باتوم در مناطق Jaffrabad, Maujpur, Chandbagh, Khureji خاص و Bhajanpura. در حالی که ناآرامی ها به طور موقت فوت کردن شبانه پلیس همچنان به گشت زنی در خیابان ها در اوایل صبح روز سه شنبه خبرنگار اضافی درگیری و سنگ پرانی بین دو گروه از معترضان در آنچه آنها تلقی یک “زمان” وضعیت.

پلیس نیز در زمان احتیاطی در بمبئی در میان ناآرامی محرومیت تمام تظاهرات عمومی در شهر فراتر از یک منطقه تعیین شده در دانشگاه آزاد اسلامی میدان ورزشی زمینه آنی گزارش شده است.

دهلی نو به تازگی دوباره انتخاب وزیر Arvind Kejriwal به نام یک جلسه فوری بیش از ناآرامی مجموعه 10:30صبح به وقت محلی در محل اقامت احضار نمایندگان مجلس از خشونت زده مناطق به بحث در مورد چگونگی ادامه. وزیر ابراز نگرانی از این وضعیت در یک صدای جیر جیر اصرار “همگان را به اجتناب از خشونت.”

همچنین در rt.com ما می شود هند بالا شریک تجاری فراتر چین با وجود تعرفه ردیف

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah, در ضمن به دستور پلیس به “بازگرداندن حالت طبیعی” پس از یک جلسه در اواخر دوشنبه شب.

گذشت در اواخر سال گذشته تابعیت متمم قانون (CAA) سریع-آهنگ هندی شهروندی برای اقلیت های مذهبی در سه کشور همسایه: پاکستان و بنگلادش است. در حالی که منتقدان ناودان قانون خروج از مسلمانان به عنوان تبعیض آمیز حامیان این قانون استدلال می کنند که قانون انسانی در طبیعت و مسلمانان هنوز هم می تواند درخواست برای شهروندی از طریق راههای دیگر.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im