جایزه گرمی برنده جایزه خواننده دافی نشان داد او دارو و تجاوز پس از اسیر توسط یک مهاجم.

35 سال ویلز, ستاره ارسال شده در تایید Instagram حساب که او را “بازیابی زمان”.

مجری که تا به حال در بریتانیا شماره یک تک رحمت در سال 2008 به او نوشت 33,000 پیروان: “حقیقت این است لطفا به من اعتماد کن من باشه و امن در حال حاضر.”

“من مورد تجاوز قرار گرفت و دارو و اسیر برگزار شد بیش از چند روز,” او نوشت.

دافی که اولین آلبوم Rockferry رفت و هفت بار پلاتین به عنوان آن رفت و به شماره یک در شش کشور موفق به کسب سه جوایز بریت و گرمی او پس از دستیابی به موفقیت.

“شما فقط می توانید تصور کنید که مقدار بار من در مورد نوشتن این” او نوشت: در Instagram.

  • زندگینامه دافی
  • گوش دادن به Duffy در بی بی سی

“خب کاملا مطمئن نیست که چرا در حال حاضر زمان مناسب و آنچه در آن است که احساس هیجان انگیز و رهایی بخش برای من صحبت کنید.

“من نمی توانم آن را توضیح دهید. بسیاری از شما تعجب آنچه رخ داده به من که در آن من ناپدید می شوند و به همین دلیل است. یک روزنامه نگار با من تماس او در بر داشت یک راه برای رسیدن به من و من به او گفتم همه چیز را در تابستان گذشته. او مهربان بود و این احساس بسیار زیبا و در نهایت به صحبت می کنند.

“حقیقت این است لطفا به من اعتماد کن من باشه و امن در حال حاضر من مورد تجاوز قرار گرفت و دارو و اسیر برگزار شد بیش از برخی از روز. البته من جان سالم به در برد. بهبود زمان. هیچ نور راه به آن می گویند. اما من می توانم به شما بگویم که در دهه گذشته هزاران و هزاران روز من متعهد به مایل به آفتاب احساس در قلب من دوباره نور خورشید در حال درخشش است.”

‘غم و اندوه در چشمان من’

دافی – که نام واقعی است Aimee آن دافی – رفت و به شماره یک در 12 کشور با رحمت بود که انگلستان سوم-بهترین-فروش واحد در سال 2008 با فروش بیش از 500 ، 000 نسخه.

خواننده از Nefyn در Gwynedd و سپس لذت بردم موفقیت با اولین آلبوم Rockferry عنوان شد بریتانیا بزرگترین فروش آلبوم در سال 2008.

“شما تعجب می کنم که چرا من را انتخاب کنید به استفاده از صدای من به بیان درد ؟ من نمی خواهم به جهان نشان می دهد غم و اندوه در چشمان من,” او اضافه شده است.

“من از خودم پرسیدم چگونه می توانم خواندن از قلب اگر آن را شکسته است ؟

“و به آرامی آن را unbroke. در هفته بعد من خواهد شد ارسال یک سخن گفته است.

“اگر شما هر گونه سوال و من می خواهم برای پاسخ به آنها در گفتاری مصاحبه اگر من می توانم. من یک مقدس عشق و قدردانی صمیمی برای مهربانی خود را در طول سال. شما شده اند دوستان است. من می خواهم برای تشکر از شما برای که. x دافی.

“لطفا توجه این است که آرام حرکت برای من را برای خودم و من نمی خواهم هر گونه نفوذ به خانواده من است. لطفا برای حمایت از من به این یک تجربه مثبت.”

بی بی سی اقدام به تماس دافی به منظور بررسی حساب او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی