نشانه هایی از خوش بینی در میان اسکاتلندی کسب و کارهای کوچک

اسکاتلند کسب و کار کوچک جامعه به دست آورد برخی از اعتماد به نفس پس از “فروپاشی کامل” در خوش بینی در اوایل سال جاری با توجه به تحقیقات جدید.

فدراسیون کسب و کارهای کوچک (FSB) گفت: بررسی ها نشان داد که بهبود در این سال در سه ماهه دوم (Q2) از تجارت.

آن کسب و کار کوچک و شاخص اعتماد به نفس افتاده بود و به پایین ترین تا کنون رقم در Q1.

FSB هشدار داد که برخی از شرکت های انتظار سخت تر از بار پیش رو و تعدادی که به کاهش کارکنان در یک رکورد بالا است.

  • شرکت های کوچک ‘در knife-edge’ میان virus بحران
  • کسب و کارهای کوچک تماس برای پشتیبانی بیشتر

دولت اسکاتلند گفته است: “سرعت نقل مکان کرد” برای ارائه کسب و کار با حمایت مالی و اضافه کرد که هنوز کار وجود دارد که باید انجام شود برای تعمیر آسیب های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

‘بدتر’

FSB گفت: نشانه هایی از افزایش اعتماد به نفس مورد استقبال قرار می گرفتند اما این خوش بینی در حال رشد در میزان کمی آهسته تر به طور متوسط از در سراسر بقیه از انگلستان است.

آن کسب و کار کوچک و شاخص اعتماد به نفس “شروع به پریدن کرد” از -154.8 امتیاز در Q1, پایین ترین تا کنون رقم ثبت شده به -10.1 امتیاز در Q2.

FSB بررسی پیشنهاد عوارض این بیماری همه گیر در کسب و کارهای کوچک خواهد بود احساس سخت برای برخی از زمان است.

از 195 اسکاتلندی صاحبان کسب و کار مورد بررسی در ژوئن 25 درصد گفت: آنها انتظار عملکرد خود را به “بسیار بدتر” آینده سه ماهه.

با توجه به تحقیقات تعدادی از شرکت های کوچک در اسکاتلند است که در حال کاهش کارکنان در طول سه ماه گذشته رسیده تمام زمان بالا – 23% – در حالی که بسیاری از کسب و کار و ایجاد مشاغل آمار پایین ترین سطح خود از 1.5%.

“داستان دو اقتصاد’

اندرو McRae این FSB را در اسکاتلند سیاست: رئیس جمهور گفت: افزایش اعتماد به نفس خوب بود, اخبار, اما باقی مانده باعث نگرانی.

“با توجه به این که بسیاری از کسب و کارهای کوچک بسته شد تا همین اواخر این افزایش خوش بینی است که به دلیل در هیچ بخش کوچکی به coronavirus پشتیبانی نورد در سرعت توسط انگلستان و اسکاتلند دولت,” او گفت:.

“اما اجازه دهید روشن, کسب و کارهای کوچک به هیچ وجه از جنگل.

“این آمار و ارقام بگویم داستان دو اقتصاد – یکی این است که بازگشت به کسب و کار و یک با یک مقدار سخت تر سفر بازگشت.

“یک بخش باز کرده است تا بین کسانی شده اند که قادر به دسترسی به پشتیبانی و یا تنوع بخشیدن به عملیات خود و کسانی که رفته اند چهار ماه قادر به معامله و یا شیر را به کمک کند.”

‘کارهای زیادی باید انجام شود’

کسب و کار وزیر جیمی هپبورن گفت: دولت اسکاتلند عمل کرده بود به سرعت به کمک به کسب و کار.

او گفت: “در حالی که آن را تشویق می کنند که این گزارش نشان می دهد کسب و کار, اعتماد به نفس بهبود یافته است و هنوز کارهای زیادی باید انجام شود برای تعمیر آسیب های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

“دولت اسکاتلند نقل مکان کرد و به سرعت به حمایت از کسب و کار در طول بحران با بیش از £2.3 میلیارد دلار پشتیبانی می کند.”

آقای هپبورن گفت: صدها میلیون پوند قرار داده شده است نسبت به کمک به شرکت برای بازگشایی با خیال راحت و کمک به افرادی که شغل خود را از دست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

دیدگاهتان را بنویسید