Sickest بيماران رو به ساعت گیر بر روی چرخ دستی’

بسیاری از بیماران به طور جدی بیمار در حال انتظار برای ساعت ها بر روی چرخ دستی و در راهروها به عنوان بیمه خدمات درمانی در تلاش برای پیدا کردن آنها تخت, BBC تحقیقات نشان می دهد.

نزدیک به یک چهارم از بیماران بستری در بخش در طول ماه های دسامبر و ژانویه در انگلستان مواجه تاخیر بیش از چهار ساعت قبل از تخت می تواند یافت می شود.

آن را ایجاد کرده است یک پرونده در خارج از بیمارستان ها با بیماران در آورده و توسط آمبولانس رو انتظار طولانی بیش از حد.

کارشناسان هشدار داده وجود دارد “کمی در مخزن” برای مقابله با کروناویروس.

وجود دارد نصب نگرانی که از گسترش این ویروس منجر به یک بیماری همه گیر با شیوع بیماری در انگلستان است.

بی بی سی – پژوهشی بر اساس تجزیه و تحلیل از NHS انگلستان داده یافت تاخیر مواجه با برخی از frailest و بیماران بدحال به شدت افزایش یافته است این زمستان.

کالج سلطنتی پرستاری گفت: اعضای آن بودند که مجبور به ارائه درمان حیاتی مانند دادن اکسیژن و قرار دادن بیماران در میگذرد در راهروها و کنار اتاق. آن گفت: این غیر قابل قبول بود و undignified, قرار دادن بيماران در معرض خطر است.

NHS انگلستان گفت: افزایش تقاضا ایجاد شد چالش های اضافه شده اما پول اضافی بود که سرمایه گذاری کمک خواهد کرد که بیمارستان ها استخدام کارکنان و کاهش زمان انتظار.

سخنگوی ستایش کارکنان برای کار سخت خود را با اضافه کردن آنها به حال “کشیده از همه متوقف می شود”.

“من صرف شش ساعت در واگن برقی در 93′

کیت Milsom یکی از بسیاری از بیمارانی مواجه شده است به تاخیر می اندازد.

او 93 گرفته شده بود به لندن Hillingdon بیمارستان در ماه ژانویه پس از سقوط در خانه.

آمبولانس به سرعت آمد اما زمانی که او در بیمارستان وارد شد صبر طولانی دیده می شود.

او صرف بیش از شش ساعت در یک چرخ در یک راهرو – بخش عمده ای از زمان با امدادگران که او را آورده بود ،

“من در درد. من تا به حال شکسته من هیپ قبل طوری بود که واقعا نگران است.

“کارکنان خوب بود… اما آنها فقط مشغول است.”

او در نهایت در بر داشت یک تخت در یک خلیج و قادر به رفتن به خانه روز بعد.

اعتماد گفت: آن را نمی تواند اظهار نظر در موارد فردی اما اذعان طبیعت مشغول بیمارستان معنای برخی از بیماران مواجه انتظار طولانی.

آن گفت: کارکنان مشغول به کار شد سخت به نگه داشتن آنها را به یک “حداقل مطلق” و همه بيماران نظارت به آنها را امن نگه دارید.

آنچه بی بی سی تحقیق پیدا کرده است

آن است که در حال حاضر به طور گسترده ای مستند که A&E واحد تلاش کرده اند این زمستان گم شده و چهار ساعته هدف توسط یک رکورد حاشیه.

جدید BBC و تحلیل نگاه منتظر در انگلستان قبل و بعد از A&E.

آن را نشان داد 199,000 بیماران چهار ساعته “چرخ منتظر” پس از دیده شدن در A&E قبل از تخت می تواند یافت می شود.

که بیش از دو برابر بالاتر از این اعداد دیده می شود چهار سال پیش.

در برخی از بیمارستان ها نیمی از بیماران منتظر بود بیش از چهار ساعت است.

یکی دیگر از 130,000 بیماران در آورده و توسط آمبولانس شدند انتظار حداقل 30 دقیقه قبل از آنها می تواند به دست کارکنان بیمارستان در هفت از تمام کسانی که به ارمغان آورد و در بیش از دو ماه دوره.

مشابه فشارهای دیده می شوند در سایر نقاط بریتانیا اما از آنجا که از راه ارقام جمع آوری شده در مقایسه مستقیم نمی تواند ساخته شده است.

این RCN گفت: وضعیت حال کردم خیلی بد است که بسیاری از بیمارستان ها آغاز شده بود استقرار پرستاران به کار در دالان ارائه درمان مانند اکسیژن و آنتی بیوتیک میگذرد به بیماران است.

RCN اورژانس رئیس انجمن دیوید اسمیت گفت: “این چیزی است که ما می خواهیم برای بیماران ما – آن است که با وقار و بدیهی است که امنیت یک نگرانی است.

“ما بهترین های ما به مطمئن شوید که آنها راحت هستند و واکنش نشان می دهند اگر آنها بدتر. اما آن است که واقعا ناراحت کننده برای پرستاران به دیدن بیماران شبیه به این.”

مفاهیم به صورت یک بیماری همه گیر

Coronavirus شیوع بیماری نمی تواند در یک زمان بدتر.

زمستان شده است بیشتر به چالش کشیدن برای یک نسل برای بیمه خدمات درمانی.

سازمان بهداشت جهانی گفته است دولت ها در سراسر جهان باید آماده برای یک بیماری همه گیر تعریف شده به عنوان زمانی که ویروس منتقل می شود به راحتی در بسیاری از کشورها است.

نشانه هایی وجود دارد که از آن پخش شده است, قابل توجه شیوع گزارش شده در ایتالیا کره جنوبی و ایران است.

وجود دارد که تنها 13 نفر در بریتانیا تا کنون – و همه افرادی که آلوده شده است در آسیا معنی شده است وجود ندارد و انتقال در داخل انگلستان.

بیماران درمان شده اند در پنج متخصص تنفسی مراکز وجود دارد اما برنامه ای برای استفاده از 19 منطقه ای دیگر واحدهای, در صورت نیاز, با بیمه خدمات درمانی کارفرمایان وجود دارد گفت: قوی برنامه های احتمالی در محل.

در ضمن تمام بيمارستان ها خواسته شده است به راه اندازی جداسازی غلاف در مورد بيماران مبتلا به ویروس رفتن به بیمارستان – رسمی مشاوره برای تلفن NHS 111 و خود منزوی.

انگلستان و افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس شوخ گفت: انگلستان بود و هنوز هم به آن داشته باشد – و اگر که کار نمی کند به این امید بود که گسترش این بیماری می تواند کاهش یابد بنابراین موارد نمی قله در زمستان.

  • بریتانیا مسابقه شامل coronavirus
  • Coronavirus: آنچه شما باید بدانید

اما زعفران Cordery از ارائه دهندگان بیمه خدمات درمانی که نشان دهنده بيمارستان گفت: با خدمات کامل “کشش” تلاش اضافی مورد نیاز برای رسیدگی به جرم شیوع کروناویروس نیاز به بودجه اضافی اگر آن را به “تجاوز” در روز-به-روز خدمات.

هلن باکینگهام از Nuffield اعتماد اتاق فکر گفت: آنفولانزای خوکی همه گیر از 10 سال پیش نشان داد بیمه خدمات درمانی خوب بود در برخورد با غیر منتظره جدید بیماری.

اما او افزود: واضح بود وجود دارد “بسیار کوچک سوخت در مخزن” که آن را به تعداد کارکنان و تخت بیمارستان.

تجزیه و تحلیل داده ها توسط بن قصاب و وسلی استفنسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im