شوخی بیمار: اتلتیکو مادرید, ستاره دیگو کاستا ‘سرفه’ در روزنامه نگاران در بیمار تلاش در طنز در میان بیماری همه گیر کوروناویروس (تصویری)

دیگو کاستا یکی از تیم فوتبال مردان وحشی اما به نظر می رسد به antics خود را بیش از حد او به عنوان شوخی ‘سرفه’ روزنامه نگاران در میان مداوم coronavirus بحران است.

این مبارز اتلتیکو مادرید رو به جلو بازی یک دقیقه از تیم خود حماسه 3-2 پیروزی در برابر لیورپول در آنفیلد در شب چهارشنبه که فرستاده اسپانیایی تیم به لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی در هزینه دارندگان.

بازی رفت جلوتر در مقابل یک بسته بندی Anfield جمعیت با وجود تعداد زیادی از بازی ها در سراسر قاره یا در حال بازی در پشت درهای بسته و یا به حالت تعلیق در مجموع در میان Covid-19 شیوع است که تاکنون بیش از 4000 زندگی می کند.

اتلتیکو هیتمن کاستاریکا به نظر می رسد از این وضعیت به عنوان او را ترک آنفیلد و روحیه بالا در بازی چهارشنبه شب در حال فیلم برداری ‘جعلی سرفه’ در روزنامه نگاران به عنوان او راه می رفت از طریق مخلوط منطقه.

یکی از رسانه های اجتماعی حساب های کلیپ توصیف کاستاریکا اقدامات به عنوان “احمقانه” در حالی که روزنامه نگار Dominic شاه نیز مجزا unimpressed بیان کرد که کاستاریکا “تنها کسی بود که خندید” در تلاش آشکار در شوخ طبعی است.

دیگران هر چند اقدام به دفاع از سریال کسیکه شوخی زننده کند اشاره کرد او صرفا وانمود به سرفه – اگر به عنوان ساخته شده است که اقدامات او قابل اغماض.

Coronavirus شیوع – که رسما اعلام شد یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه – آلوده بیش از 120,000 در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 4000.

آن را نیز ایجاد اغتشاش ویران با ورزش در سراسر جهان با رویدادهای مهم در حال بازی بدون طرفداران و یا به حالت تعلیق در دسترس نباشد.

همچنین در rt.com یوونتوس پلیر و رونالدو هم تیمی دانیل Rugani تست مثبت برای coronavirus

در حالی که لیورپول در بازی مقابل اتلتیکو نمی تواند در پشت درهای بسته – به تعجب بسیاری از – پاریس سنت ژرمن گذشته 16 دوم پا بازی برابر بوروسیا دورتموند در پایتخت فرانسه شد و در مقابل خالی می ایستد.

در آنفیلد, لیورپول, رئیس, Jurgen Klopp دیده شد مصرف بدون خطر به عنوان او با عصبانیت گفت: طرفداران اقدام به دریافت پنج بالا به “قرار دادن دست خود را به دور شما f*cking احمقها” هنگامی که ساخت راه خود را به زمین.

او همچنین استقبال اتلتیکو مدیر آلگری با یک شانه مالش و نه از دست دادن.

اتلتیکو برنده ضربان دار برخورد 3-2 پس از وقت اضافی با تشکر از دو از مارکوس للرنت و اواخر اعتصاب از مونتویا که معنای آنها برنده کراوات 4-2 در مجموع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im