ایرلندی شبکه دولتی RTE پیشنهاد به ترکیب واقعیت تلویزیون و پوشش آن از coronavirus بحران مواجه شده است با مطلق ترسناک آنلاین با مشاهده مکان وحشت زده در عنوان انتخاب – ‘عملیات Covid ملت”.

نشان می دهد که انتظار می رود برای راه اندازی مدتی در آوریل وعده “برای کمک به افراد سالم ماندن در ذهن و بدن” در حالی که آنها “مقابله با واقعیت را از انزوا.”

چهار خانواده را گزارش انتخاب از میان متقاضیان هر یک از آنها را دریافت خواهد کرد ظاهر هزینه. RTE تیم تولید را نصب کنید بدون سرنشین دوربین های دیجیتال و را به دنبال خواهد داشت “سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل” در اجتناب از هر گونه تماس با “اعضای خانواده.”

همچنین در rt.com Conor McGregor خرید $1million ارزش از تجهیزات حفاظتی برای ایرلندی بیمارستان به مبارزه Covid-19

زودتر به حال شبکه دولتی توییتی از تماس برای برنامه های کاربردی از تورنت شکایت خشم و انزجار و خشم به راه انداختهاند ایرلندی taxpaying که توضیح داده شده نشان می دهد ایده به عنوان “بیمار و اشتباه در بسیاری از سطوح” و “حساس ظالمانه پرهیاهو و فرصت طلب.”

برخی از استناد صحنه از تلویزیون مورد علاقه خود را نشان می دهد به بیشتر دقت انتقال “اوج زمخت” از زمین با استناد به مرگ عوارض از کشورهای در سراسر اروپا به عنوان دلیل کافی برای لغو نشان می دهد قبل از آن حتی آغاز شده است.

بسیاری معتقد بودند این بود که یک زودرس شوخی احمق ماه آوریل تا دیگران به آنها اطمینان داد که هیچ, این در واقع یک چیز واقعی است.

برخی در زمان هدف در هیئت تحریریه این ادعا که“RTE واقعا سرطان رادیو و تلویزیون جهان” در حالی که یکی دیگر از برافروخته کاربر توییتر گفت: “این اخبار باعث می شود من می خواهم برای قرار دادن در یک ماشین چمن زنی.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im