خشمگین نواک جوکوویچ به نظر می رسد برای گفتن تماشاگران به “shut the f*ck up” برای ایجاد سر و صدا در طول زمان Australian Open نهایی برخورد با دومینیک Thiem.

هدف برای یک رکورد گسترش هشتم عنوان در ملبورن دفاع از قهرمان جوکوویچ در زمان اولین مجموعه 6-4.

اما در میان چابک جو در میله حوضچه عرصه از هر دو جوکوویچ و Thiem طرفداران صرب دیدم تنش بیش از نشت در نهمین بازی زمانی که او ادعا کرد یک نقطه به حرکت 30-0 ،

به عنوان جوکوویچ و Thiem داد و ستد عکس از پایه اتریش فرستاده می شود یک شات به tramlines اما جوکوویچ خشمگین به نظر می رسد که یک فن ساخته شده بود سر و صدا در طول این تجمع است.

“Shut the f**k up!,” 16-زمان گرند اسلم برنده به نظر می رسد به دهان به شدت در طرفداران در میان جمعیت.

آن را تنها زمانی آتشین صرب خود را از دست داده و خنک که در طول مجموعه دوم او درگیر شدند و با داوری دامین Dumusois پس از اینکه یک بار تخلف برای خدمت نه به سرعت به اندازه کافی.

جوکوویچ sarcastically شنود گذاشته Dumusois در کفش به عنوان او ساخته شده راه خود را به صندلی بین بازی و تلاشهايى: “شما خودتان ساخته شده معروف است. به خوبی انجام می شود ، ماموریت انجام شد.”

Thiem مبارزه به مقام دوم و سوم مجموعه در میان تب و جو به عنوان یک از انواع جوکوویچ به نظر می رسد برای مبارزه با مسائل مربوط به سلامت تماس دکتر در مجموعه سوم.

اما همیشه جنگجو, جوکوویچ و سپس مبارزه را به نفع خود مجموعه چهارم 6-3 به چیزهایی که به یک جام به عنوان یک حماسه گشوده زیر چراغ در ملبورن.

جوکوویچ بموقع تحویل برنده ست پنجم 6-4 و یک رکورد گسترش هشتم Australian Open عنوان با آن است.

همچنین در rt.com جادوگر شهر از: جوکوویچ مراحل fightback به ضرب و شتم Thiem و رکورد پیروزی-گسترش هشتم استرالیا باز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی