Shropshire کودک و میر: اعتماد خواهد بازگشت £1m آن را دریافت برای ‘خوب’

یک NHS trust در مرکز تحقیقات اولیه قابل پیشگیری مرگ و میر نوزاد را بازپرداخت پول آن را دریافت برای ارائه خوب زنان و زایمان مراقبت.

در سال 2018 شروزبری و Telford NHS Trust دریافت تقریبا £1m هفته قبل از آن خدمات امتیاز شد ناکافی است.

بی بی سی نشان داد در دسامبر اعتماد کرده بود واجد شرایط برای پرداخت تحت بیمه خدمات درمانی زایمان تشویقی طرح.

اعتماد گفت: “نادرست تسلیم” ساخته شده بود و در آن دستور داده بود یک بررسی مستقل.

شروزبری و Telford NHS Trust (SaTH) است در مرکز انگلستان بزرگترین تحقیق پور زنان و زایمان, مراقبت با بیش از 900 خانواده ها تماس با یک بررسی به دنبال نگرانی های بیش از مرگ و میر قابل پیشگیری و در دراز مدت آسیب برساند.

Rhiannon دیویس که دختر کیت درگذشت به علت اشتباهات در اعتماد گفت: او بی اعتقاد SaTH تا کنون موفق به دریافت پول است.

“آنها را فریب دروغ و از طریق انجام این کار, را تکذیب کرد, کسانی که مستحق پول از به دست آوردن آن است.

“ما می دانیم که آنها آموخته اند درس از قابل اجتناب مرگ و میر. هنگامی که به اندازه کافی کافی است؟”

سابق وزیر بهداشت جرمی هانت نوشت: به وزرای سوال اگر بهبود زایمان تشویقی طرح مورد نیاز در نور از پرداخت های ساخته شده برای هر دو شروزبری و Telford و شرق کنت بیمارستان و با وجود هر دو در مواجهه با پرسش های جدی بر ایمنی خدمات زایمان.

اعتماد در Shropshire پرداخت شد £963,391 پس از تایید آن را به حال ملاقات 10 استانداردهای ایمنی خواستار طرح آن اجرا شده است توسط NHS قطعنامه.

در این نامه دیده می شود توسط بزرگ سیاه و سفید دیک, آقای هانت پیشنهاد یکی بهبود خواهد بود به لینک پرداخت به CQC زنان و زایمان و ایمنی رتبه بندی.

“تمام روش این است که به احتمال زیاد بی اعتبار اگر اعتماد می تواند برآورده 10 تمام اقدامات و در عین حال هنوز هم ارائه فقیر استانداردهای مراقبتی” در این نامه گفت.

زایمان تشویقی طرح

در سال 2018 NHS قطعنامه حقوقی بازوی NHS تراست در انگلستان راه اندازی طرح با هدف بهبود زایمان مراقبت و کاهش هزینه اشتباهات.

برای واجد شرایط برای پرداخت تراست تا به حال به گواهی آنها ملاقات 10 زایمان استانداردهای ایمنی. NHS قطعنامه اطمینان نیست هر اعتماد ملاقات الزامات آن است.

از 132 تراست که شرکت 75 گواهی آنها تا به حال به ثمر رساند 10 بیرون از 10 شد و واجد شرایط برای دریافت کمک های مالی.

پول پرداخت شده به SaTH در حالی که مراقبت با کیفیت کمیسیون (CQC) بازرسان شد و ارزیابی آن است. این CQC گزارش رتبه اعتماد از جمله آن زنان و زایمان خدمات ناکافی است.

لوئیس بارنت مدیر اجرایی SaTH گفت: اعتماد کرده بود مجددا ارسال آن به NHS قطعنامه خواهد بود و بازپرداخت پول است.

“اگر چه برخی از پیشرفت های خوبی تا به حال ساخته شده است, ما باید شواهد کافی برای پشتیبانی مورد نیاز 100% رعایت همه استانداردهای,” او گفت:, و اضافه کرد که حسابرسان داخلی “راه اندازی شده است به انجام یک بررسی مستقل”.

“ما اذعان دارند که سیستم های ما نیاز به قوی تر. ما در ادامه به نقد و بررسی و تقویت حکومت فرآیندهای اضافی ارائه سخت گیری و موشکافی در تمام سطوح است که من خوش آمدید.”

دنبال BBC West Midlands در Facebookدر توییترو ثبت نام برای اخبار محلی به روز رسانی مستقیم به گوشی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im