نشان می دهد و بگوید: کریستیانو رونالدو از کودکان و نوجوانان می آموزد برای شستن دست ها به عنوان ستاره ‘تنظیم برای پیوستن به مبارزه علیه Covid-19’ (تصویری)

به عنوان جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس با شدت گرفتن در ستاره یوونتوس کریستیانو رونالدو آموخته است کودکان خود را چگونه به نگه داشتن دست خود را پاک کردن است و بنا به گزارش مجموعه به کمک مالی از حد-لوازم مورد نیاز برای یک پرتغالی بیمارستان.

رونالدو در حال حاضر در پرتغال بومی که در آن مادر خود را منتشر شد از بیمارستان پس از درد و رنج سکته مغزی در اوایل این ماه.

این یوونتوس رو به جلو و 35 پس از آن تصمیم به باقی می ماند در مادیرا پس از خبری که هم تیمی دانیل Rugani تشخیص داده شده بود با کوروناویروس.

یکی دیگر از Juve باشگاه-mate, پائولو Dybala شد و تایید کرد که آزمایش مثبت برای این ویروس در شنبه شب.

همچنین در rt.com یوونتوس آس پائولو Dybala می شود 3 ستاره از باشگاه آزمون مثبت برای coronavirus

فوتبال فوق العاده عامل خورخه مندس که شمارش رونالدو در میان مشتریان خود را به تازگی خریداری شده 200,000 پزشکی لباس و سه هواکش برای کمک به پرتغالی سیستم بهداشت و درمان با توجه به اسپانیایی نشریه به عنوان.

آنها همچنین گزارش داده است که رونالدو را به دنبال کت و شلوار مشابه با اهدای.

وجود دارد قبلا گزارش می دهد که رونالدو در حال برنامه ریزی برای روشن کردن هتل خود را در میهن خود به یک بیمارستان اگر چه ادعا می کند بعد را تکذیب کرد.

‘ما در حال رفتن به یک بیمارستان’: کریستیانو رونالدو به لیسبون هتل تکذیب آن را تبدیل به طور موقت coronavirus بخش

اما پرتغالی کاپیتان و پنج بار برنده توپ طلا شده است و آوازی در روزهای اخیر که چگونه به مبارزه با ویروس.

او با ارسال چند پیام در حساب های رسانه های اجتماعی هشدار به مردم از خطرات ناشی از COVID-19 و اقدامات است که می تواند گرفته شده برای بهترین محافظت از خود در برابر ویروس.

او همچنین در وبسایت خود به خود Instagram داستان در روز شنبه را نشان دادن ضد عفونی کننده دست به فرزندان خود و نشان دادن آنها چگونه به درستی اسکراب دست خود را.

جهان در حال رفتن را از طریق یک لحظه دشوار که نیازمند دقت و توجه از همه از ما,” او نوشت: در Instagram در این ماه.

من صحبت می کنند به شما امروز نه به عنوان یک بازیکن فوتبال اما به عنوان یک پدر و یک انسان در رابطه با آخرین تحولات است که بر کل جهان است.

این مهم است که همه ما به دنبال مشاوره از WHO (سازمان بهداشت جهانی) و این قضیه در مورد چگونه ما در رسیدگی به این وضعیت فعلی.

همچنین در rt.com سابق رئال مادرید جمهور لورنزو سانز که ریاست آن بر دو لیگ قهرمانان اروپا افتخار می میرد پس از عقد قرارداد coronavirus

حفاظت از زندگی انسان را بالاتر از هر گونه منافع دیگر. من می خواهم به ارسال افکار من به هر کسی که از دست کسی به آنها نزدیک من, همبستگی برای کسانی که در حال مبارزه با ویروس مانند هم تیمی دانیل Rugani و ادامه داد: حمایت از شگفت انگیز بهداشت حرفه ای قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر برای کمک به نجات دیگران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de