‘عکس اخراج’ توسط پلیس در پاسخ به حادثه در Mar-a-لاگو تهمت فلوریدا رفت و آمد مکرر

پلیس در غرب پالم بیچ فلوریدا در پاسخ به زور به یک حادثه خارج جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-Lago, رفت و آمد مکرر که در آن یک وسیله نقلیه با دو مظنون به تلاش برای سقوط را از طریق سرویس های امنیتی و ایست های بازرسی.

یک سیاه و سفید”SUV” سعی کردم به زور راه خود را از طریق یک ایستگاه بازرسی امنیتی در شمال رفت و آمد مکرر در مدت کوتاهی قبل از ظهر روز جمعه WSVT-تلویزیون گزارش به نقل از منابع اجرای قانون. پلیس و ما Secret Service عوامل باز آتش در خودرو بود اما قادر به درایو دور.

پالم بیچ شهرستان کلانتر دفتر سخنگوی Teri باربرا تایید این گزارش اضافه کرد که خودرو شکسته دو ایست های بازرسی در خارج از ورودی اصلی.

عکس از رسانه های محلی نشان می دهد سنگین پلیس پاسخ در خارج از رفت و آمد مکرر به عنوان به خوبی به عنوان پل پیشرو از غرب پالم بیچ برای Mar-a-Lago.

دو مظنون دستگیر شدند و پس از تعقیب و گریز شامل یک هلیکوپتر پلیس و فلوریدا گشت بزرگراه اتومبیل WPTV گزارش شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن متعلق به Mar-a-لاگو از سال 1985 و معمولا به صرف تعطیلات آخر هفته خود را در خصوصی رفت و آمد مکرر است که او خواستار “جنوب کاخ سفید.” او با توجه به رسیدن وجود دارد بعد از آن در روز جمعه است.

گردشگران و بازدید کنندگان امیدوار به گرفتن یک نگاه اجمالی از مغلوب ساختن پیشی جستن باعث شده تعدادی از حوادث امنیتی در این باشگاه بیش از دو سال گذشته. دو زن گردشگران چینی گرفتار شده اند خاطی در سال 2019 در حالی که یک ملی ایران, بنا به گزارش های مسلح به چاقو دستگیر شده بود در پل خارج رفت و آمد مکرر در ژانویه 10, تنشها میان تهران بیش از ترور ایران ژنرال قاسم سلیمانی.

همچنین در rt.com ‘ایران با کارد بزرگ و سنگین & چاقو’ بازداشت نزدیک به تهمت متوسل Mar-a-لاگو آمریکا گزارش رسانه های

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im