در یک کهنه داستان با بیشتر یو پی اس و فراز زندگی است که یک زمین بازی بالا و پایین رفتن روسیه می تواند دوباره از دست دادن نقطه بالا در سال 2014 بازی های المپیک سوچی, مدال, جدول پس از قهرمان رشته دوگانه Evgeny Ustyugov شد بنا به گزارش گناهکار دوپینگ نقض.

بین المللی بیاتلون اتحادیه (IBU) تایید کرد پیش از آن در هفته که Ustyugov که موفق به کسب طلا در المپیک سوچی به عنوان بخشی از مردان رله شده بود به اتهام دوپینگ نقض بر اساس نتایج دوره سال 2010 تا فوریه 2014.

روسی خروجی TASS در حال حاضر گزارش شده است که Ustyugov یافت شده است جرم با استفاده از این ماده ممنوع اکساندرولون و نتایج خود را خواهد شد و باطل از پایان ماه اوت 2013 به نزدیک 2013-14 فصل است.

که شامل رقص برهنه کردن اکنون بازنشسته Ustyugov و هم تیمی های آلکسی ولکوف دیمیتری Malyshko و آنتون Shipulin از آنها موفق به کسب مدال طلا در این رله در سال 2014 بازی های زمستانی.

Ustyugov, 34, حق درخواست تجدید نظر در این تصمیم با دادگاه داوری ورزش (CAS) در لوزان سوئیس اما باید در مورد او در 21 روز از این تصمیم.

باید او را از دست دادن هر گونه درخواست تجدید نظر در برابر آخرین IBU ادعا می کند بدین معنی است که روسیه japanese, ژاپنی, پرستار نقطه بالا در بازی های المپیک سوچی, مدال, جدول است که آن را در حال حاضر آگهی جلوتر از نروژ.

این دو کشور هر دو دارای 11 مدال طلا را به نام خود با روسیه جلوتر کلی تعداد مدال توسط 29 26.

اگر روسیه محروم است از رله طلا آن را سقوط به دومین سطح در 10 مدال طلا با کانادا اما پیش بر کلی مدال.

همچنین در rt.com روسی کمیته المپیک سر استانیسلاو Pozdnyakov: ‘هدف اصلی ما این است که برای محافظت از ورزشکاران’

اتهامات علیه Ustyugov که او نیز برنده 2010 طلای المپیک در ونکوور در شروع به جرم, آخرین هستند در بلند مدت در حال اجرا دوپینگ ادعا می کند در برابر روسیه که آن را دیده اند سوچی مدال شمارش موم و افول است.

روسیه موفق به کسب 13 مدال طلا در بازی کاهش یافته و به پایین جدول پس از چهار محروم می شدند بیش از دوپینگ اتهامات.

آن را بازگشت به نقطه بالا پس از چند بعدها دوباره در دادگاه تجدید نظر به CAS.

همچنین در rt.com نشان می دهد می رود در بازی های المپیک, سازمان وجود دارد گفته است ” هیچ موردی برای حرکت و یا لغو 2020 توکیو بازی

پیشتر در روز شنبه آن پدید آمده است که روسیه در سال 2010 المپیک در بیاتلون قهرمان سوتلانا m. wilson نیز یافت شده است که به جرم دوپینگ نقض و خواهد بود ممنوع برای دو سال.

M. wilson مثبت آزمایش بر روی نمونه های گرفته شده بین ماه مارس 2013 و پایان 2013/2014 با نتایج خود را برای آن دوره در حال لغو روسیه بیاتلون اتحادیه گفت: TASS.

M. wilson, 33, برنده رله طلا در سال 2010 بازی در ونکوور اما بازنشسته در سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی