تیراندازی مسنجر ؟ نیروی دریایی ایالات متحده کیسه کاپیتان برای ‘باعث زنگ’ با درخواست برای صرفه جویی در زندگی Covid-19-زده حامل خدمه

فرمانده یو اس اس تئودور روزولت ضربه Covid-19 بوده است رها از وظیفه نظامی بیان او “غرق” از بحران پس از نوشتن یک نامه شفاعت برای آلوده ملوانان را تخلیه کردند.

سر افسر کشتی حامل کاپیتان برت Crozier بود حذف شده از پست خود نیروی دریایی در بیانیه ای گفت و او را به وظیفه “باعث زنگ” با یک نامه فرستاده شده به طور مستقیم به مقامات ارشد به عنوان نمرات از ملوانان در هواپیما حامل قرارداد کشنده coronavirus پرش چند پله در زنجیره ای از فرمان.

همچنین در rt.com هزاران نفر از قرنطینه ملوانان از ناو یو اس اس تئودور روزولت به صورت موقت مستقر در گوام در هتل ها

کاپیتان نامه درخواست فوری فوری تخلیه از کشتی به “جلوگیری از نتایج غم انگیز,” قابل توجه وخیم تن پس از بیش از 100 ملوانان آلوده شد و روزولت مجبور شد به حوض در گوام است.

ما نه در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن. اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی.

هر چند Crozier درخواست شد در نهایت داده های قبلی در پنجشنبه نظامی اصرار دارد خود اخراج شد در “بهترین بهره را از نیروی دریایی و ملت است.”

هزاران نفر از خدمه کشتی اعضای حاضر شده مجاز به پیاده به هتل ها در جزیره برای جلوگیری از بیماری بیشتر اما نیروی دریایی مورد سوال Crozier قضاوت بیان او “کاملا درست” به افزایش نگرانی, اما در زمان موضوع را با “راه که در آن او آن را انجام داد.”

همچنین در rt.com اجرای تپه! پنتاگون می فرستد تیم به کوه پناهگاه به عنوان همه گیر آماده رفتن به نوسان کامل

“من هیچ شکی در ذهن من کاپیتان Crozier آنچه او فکر کردم بهترین ها را برای سلامت و ایمنی” از خدمه اش گفت: اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly اضافه کردن “آن را مخالف” به طور بالقوه emboldening “دشمنان” را به بهره گیری از روزولت آسیب پذیر دولت است.

نیروی دریایی مواجه انتقاد شدید پس از Crozier شلیک برخی اصرار او “برای یکپارچگی خود را” در حالی که دیگران پیشنهاد او را در مواجهه کمتر تلافی او نقض قوانین جنگ “به جای تلاش برای نجات ملوانان خود را.”

دیگران اشاره کرد کاپیتان می دانستم که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر او با ارسال نامه اما هنوز مورد ستایش قرار داد خود را “قربانی” با این حال یک تعداد انگشت شماری بودند کمتر دلسوز استدلال Crozier “سزاوار” به اخراج برای شکستن زنجیره ای از فرمان.

طولانی نیست پس از کاپیتان نامه فرستاده شد ظاهر برجسته در سراسیمگی از گزارش های مطبوعاتی پنتاگون قفل کردن اطلاعات مربوط به سربازان آلوده به دلیل خودداری از به اشتراک گذاری اطلاعات فراتر از “جمع اعداد” به عنوان آن می تواند آشکار کردن نقاط ضعف در نیروهای مسلح.

Coronavirus همه گیر است wreaked ویران در ارتش ایالات متحده مجبور پنتاگون به یاد 20,000 نیروهای ناتو عظیم مدافع اروپا 2020, مته, مجموعه, به داد بزرگترین ورزش در 25 سال. شیوع گزارش شده در حداقل چهار نیروی دریایی کشتی های جنگی از جمله روزولت – در حالی که airbases در سراسر ایالات متحده رفته اند در آماده باش نیروی هوایی پس از قرارداد این بیماری است. به امید ناشی از گسترش این بیماری نظامی نیز متوقف تمام سربازان جنبش در سراسر جهان به استثنای تنها خروج از افغانستان است.

همچنین در rt.com Coronavirus لغو نظامی عمده دریل به اروپا کردند از ناتو طلبی

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im