تیراندازی مظنون آتش سوزی پولادی در پلیس لس آنجلس پس از barricading خود را در داخل آپارتمان

شمال هالیوود مرد مسلح با یک کمان پولادی شروع به تیراندازی پیچ و مهره پلیس در پاسخ به گزارش صدای شلیک گلوله باعث تبادل آتش با پلیس و زخمی شدن یکی از آنها Los Angeles Police Department (LAPD) گزارش شده است.

‘در درگیری’ شکست در حدود 7 بعد از ظهر به وقت محلی روز شنبه پس از ساکنان محلی به نام پلیس به گزارش شنیدن آنچه که آنها فکر می کردند ممکن است شلیک شد. افسران پلیس لس آنجلس وارد Bakman خیابان در نیروی کامل استقرار یک هلیکوپتر و یک زرهی حامل پرسنل و حتی قرار دادن تک تیر اندازها در پشت بام ها در این نزدیکی هست به عنوان اسیر در شاهد عینی, عکس از صحنه که در آن تنش به سرعت افزایش یافت. ساکنان خواسته شد به “ماندن در خانه” با پاسخ افسران.

مظنون سنگر خود را در داخل یک آپارتمان و یک تیم SWAT در سایت تخلیه ساختمان هنگامی که او به طور غیر منتظره ای پدید آمده و شروع به تیراندازی کمان پولادی خود را در آنها هدف قرار دادن یک افسر. پلیس به آتش هر چند مظنون فرار آسیب است.

ماموران سپس با توسل به استقرار نامشخص ‘عامل شیمیایی’ به نیروی گمان می برند که به نظر می رسد در شاهدان عینی تصویری شده اند به سالمندان, سفید, مرد, از ملک و او را به زندان.

این حادثه هنوز در دست بررسی است. مجروح پلیس گرفته شده بود به بیمارستان برای درمان است و پس از منتشر شده است.

این قسمت در شمال هالیوود فقط آخرین اخیرا در یک سری از برخوردهای خشونت آمیز در آمریکا که در آن سفید مردان مسلح خود را با قرون وسطی-نوع سلاح. هر دو کمان و شمشیر کشیده شد در برابر جورج فلوید معترضان در تگزاس و یوتا هر چند خوشبختانه هیچ کدام مجروح شد. حمله خود را تنظیم جمعیت, اگر چه, و شتم.

هفته گذشته در نیویورک کویینز یک مرد شروع به پریدن کرد از وسیله نقلیه خود را به با ماشین یک پنجه به شکل چاقو در تظاهرات و او را متهم به پرتاب چیزی در ماشین خود را. او همچنین اقدام به توده یونجه یا کاه پایین پیاده. او بعدها خود را روشن و رو به چندین اتهام بیش از این حادثه.

همچنین در rt.com انواع پستانداران گوشتخوار دله در شهر: مرد مسلح با چهار تیغه چاقو اتهامات در BLM معترضان در نیویورک (فیلم)

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de