ویدئو تکان دهنده نشان می دهد خنده مرد بزرگ پرتاب اتش در خواب فرد بی خانمان در هارلم (اخلال)

یک مرد دستگیر شد, در فیلم پرتاب زنده اتش بازی در آنچه به نظر می رسد به یک فرد بی خانمان در هارلم با یک انفجار عظیم دیده می شود که در نقطه ای خالی محدوده.

یک کلیپ کوتاه ساخته شده دور در رسانه های اجتماعی در دوشنبه شب نشان دادن یک گروه از مردان و زنان ضبط ضارب به عنوان او تن به تن روشن اتش بازی در کسی تخمگذار در پیاده رو احتمالا یک مرد بی خانمان ها در یک کسب و کار در هارلم. آتش بازی دیده می شود انفجار فقط اینچ از بدن قربانی ساخت یک صدای انفجار و تیراندازی کردن عود به عنوان یکی از اطرافیان شنیده خنده.

هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر ناراحت کننده

در حالی که مشخص نیست که این حادثه صورت گرفت منابع پلیس گفته نیویورک پست در آن رخ داده است در هارلم را لنکس خیابان در نزدیکی غرب 113th خیابان. آیا قربانی دچار هر گونه آسیب و یا خود را تا حد نیز ناشناخته باقی مانده است.

بی رحمانه و شیرین کاری خطرناک می آید به نیویورک و دیگر شهرهای آمریکا در حال گریبانگیر توسط یک موج آتش بازی شکایت با برخی از پلیس و آتش بخش دیدن سنبله عظیم در تماس نسبت به سال های گذشته است. بوستون پلیس برای مثال ثبت برخی از 1,445 آتش بازی شکایت در هفته اول ماه ژوئن به تنهایی به عنوان مخالف به 22 در همین هفته در سال گذشته است. فیلم از شهر نیویورک در سال های اخیر شب و در عین حال نشان می دهد که یکی از اطرافیان لقب “warzone” از آتش بازی و شلیک شد.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de