شوک روز: رافائل نادال از تنیس آزاد استرالیا زیر پر شور از دست دادن به Dominic Thiem

جهان شماره یک تنیس رافائل نادال شده است sensationally زدم از فصل باز گرند اسلم رویداد در ملبورن پس از از دست دادن خود را در یک چهارم نهایی جام جهانی به اتریش rising star Dominic Thiem.

در این مسابقه که به طول انجامید بیش از چهار ساعت به پایان رسید در حمایت از اتریش احساس-ساز 7-6, 7-6, 4-6, 7-6.

ادامه مطلب: استرالیا باز 2020: الکساندر Zverev معافیت گرند اسلم نیمه نهایی اردک با باز گشت پیروزی در ملبورن (تصویری)

هر دو بازیکن با اطمینان برگزار شد و خدمت خود را در این مجموعه برای اولین بار تا زمانی که نادال را شکست Thiem را راحت 5-3 منجر شود.

به نظر می رسید که شماره یک رتبه بندی بازیکن را به راحتی به باز کردن مجموعه ای بود که به او خدمت داشتن دو مزیت بازی اما دانه پنجم اتریش نشان داد مقاومت شدید در دادگاه محکم در یک فرصت برای بازگشت به شکستن و کشش این بازی را به یک ناخن جویدن tiebreak.

26 ساله اتریشی که مشخصه با الهام از او موفقیت آمیز عملیات رفت و در ارسال عکس های قدرتمند در این نادال طرف net برنده tiebreak 7-6.

مجموعه دوم به طور کامل منعکس بازی-درب بازکن با نادال ساخت یک جامد شروع و Thiem بلافاصله مبارزه با رعد بازگشت از خدمت که از خراشیده 19-زمان گرند اسلم برنده بود که دوباره مورد ضرب و شتم در یک nerve-racking tiebreak.

نادال در تلاش برای معکوس کردن این دوره از بازی در ست سوم اما تمام تلاش خود را برای شکستن خود را رقیب سر سخت به نظر می رسد بیهوده تا نهم بازی هنگامی که اسپانیولی در زمان نکته بسیار مهم در Thiem را خدمت برنده مجموعه 6-4.

دو بار باز فینالیست در پاسخ با یک بازی درخشان در این نادال خدمت گرفتن 3-1 سرب در آغاز چهارمین مجموعه. اما او موفق به حفظ مزیت اجازه می دهد بالاتر-رتبه اسپانیولی را باز گشت و کراوات بازی در 5-5.

توقف اتریش ورزشکار بار دیگر ثابت کرد که کراوات-معافیت های لبه تیز شمشیر خود را به عنوان او را شکست داد و خود را بیشتر تزئین رقیب ضربه زدن به او از مسابقات بزرگ. در نیمه نهایی Thiem خواهد شد و در صورت خاموش در برابر آلمان الکساندر Zverev که شکست Stanislas Wawrinka از سوئیس در مرحله یک هشتم نهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی