ناشناس NFL بازیکن است که با هدف “درخشش نور در ضرب و جرح در مردان” به عنوان بخشی از یک طرح دعوی در دادگاه ادعا که مست زن بروشور بود که مصرف قرص تجویزی ساخته شده “پیشرفت های جنسی ناخواسته” در یک چشم قرمز پرواز.

فوتبالیست که تنها شده است به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار در کنار همکار شاکی ادعا کرده است که یک “middle-aged قفقازی زن” ادامه داد: او با وجود پیشرفت های چهار شکایت به هیات گفتن این بازیکن او نگاه کرد “ترسناک” در یک ماسک فرسوده برای محافظت در برابر COVID-19 عفونت با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

به دنبال یک محاکمه با حضور هیئت منصفه این مقاله گفت که این زن که بود مست و مصرف قرص تجویزی در پرواز بین لس آنجلس و نیوآرک در فوریه پاره بازیکن ماسک صورت و برداشت آلت تناسلی خود را به عنوان وضعیت در red-eye پرواز افزایش یافت.

این بازیکن است که به دنبال “جبرانی و خسارت تنبیهی” برای هفت اتهامات از جمله باتری جنسی و عمدی از پریشانی روحی.

همچنین در rt.com “حذف حساب کاربری شما’: طرفداران روشن تام بردی پس از NFL بت بیداد ‘ایمنی مخلوط’ مکمل های میان COVID-19 مرگ و میر (تصویری)

نامگذاری مردان تحت نام مستعار از “John Doe 1” و “John Doe 2” برای مقاصد قانونی بیانیه ای از شرکت حقوقی درویش علیه ایران شرکت های هواپیمایی گفت: این اقدام بود که به ارمغان آورد در تلاش برای اطمینان از آگهی که در برخورد حملات در شبه پروازهای دیگر نادیده گرفته شود.

“ما به این پرونده با این امید که از آن خواهد شد یکی از آخرین از نوع خود” آنها اعلام کرد, تشکیل پرونده مورد در لس آنجلس.

“[این] موارد مانع شده اند می تواند اگر نه آسیب کاهش می یابد, حال, ایالات پرسنل به سادگی اقدام هر چه زودتر.

همچنین در rt.com NFL بازیکن در اختیار داشت اسلحه و تهدید به کشتن همه’ در طول بازی پوکر ردیف بیش از ‘اتهام تجاوز جنسی از دختر چهار ساله و پسر’

“هدف ما این است که به درخشش نور در چگونه ضرب و جرح می توانید ساخته شده در مردان و نه فقط زنان…حمله حمله بدون در نظر گرفتن جنسیت و نژاد و ویژگی های فیزیکی قربانی.

“هنگامی که این ویژگی های اضافه شده به معادله معمول انگ اجتماعی و کلیشه های مرتبط با تجاوزات جنسی تکثير می شوند.”

وکلای دارن درویش و Benji Azizian اضافه شده است که تجاوزات جنسی “همچنان به عنوان یک مشکل مداوم” و به ویژه در red-eye پرواز و گفت که اف بی آی هشدار داده بود شرکت های هواپیمایی در سال 2018 در مورد “نرخ هشدار دهنده” که در آن کسانی که به ضرب و جرح شد در حال افزایش است.

همچنین در rt.com ‘خطرناکی رانندگی’: NFL ستاره اد الیور بازداشت برای رانندگی در حالت مستی در حالی که غیرقانونی حمل سلاح

شرکت هواپیمایی نیست اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه. در ماه دسامبر زمانی که ایالات مسافر بود تحت تعقیب به اتهام آزار جنسی 19 سال در یک پرواز در ماه جولای 2018 سخنگوی ارین بنسون گفت: ایالات متحده آمریکا امروز: “ایمنی و رفاه مشتریان خود را اولویت ما است.

“آزار و اذیت جنسی نامناسب و رفتار و ارعاب و یا شکار به هیچ وجه محل در هر نقطه در جامعه ما – از جمله در صنعت ما و در ما هواپیما.”

همچنین در rt.com NFL ستاره Deandre بیکر تسلیم به پلیس پس از اینکه به دنبال سرقت مسلحانه اتهامات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de