آمریکا حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا که اوباما دستور داده شد در تلافی حملات قبلی کاخ سفید گفت: در یک یادداشت تناقض زودتر ادعا می کند که “قریب الوقوع” تهدید توجیه ترور.

در حال حاضر بیش از یک ماه حذف شده از قتل های هدفمند ایران فرمانده سپاه قدس قاسم سلیمانی که در کاخ سفید در روز جمعه ارائه کرده است و در عین حال یکی دیگر از دلایل برای این عملیات آخرین در یک سری متناوب استدلال ارائه شده توسط رئیس جمهور و مقامات پنتاگون.

“رئیس جمهور این اقدام در پاسخ به پدیده یک سری از حملات در ماه قبل با ایران و ایران مورد حمایت نظامیان در نیروهای ایالات متحده و منافع در خاورمیانه” این یادداشت گفت.

در حالی که در این سند اشاره می کند که ترور شد و به معنای “محافظت از سربازان آمریکایی و “بازداشتن ایران” از حملات آینده رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا حفظ سلیمانی کشته شد به طور خاص “به این دلیل که آنها به دنبال منفجر کردن سفارت ما” – بعد از آن گسترش کمکهای ایران طرح به چهار آمریکایی سفارتخانه. وزیر دفاع علامت Esper در ابتدا سوال که ادعای گفتن CBS “من نمی بینم [تهدید] به چهار سفارتخانه ها” اما در نهایت آمد در سراسر به “رئيس جمهور در نمایش” همه در حالی که ارائه هیچ مدرکی برای هر یک از حساب های متناقضی.

همچنین در rt.com آمریکا اعتصاب نمادین ضربه در برابر تهمت با محدود کردن جنگ قدرت به سمت ایران با قطعنامه جدید

پس از یک جلسه سنا در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در ماه ژانویه که در آن از مقامات وزارت خارجه آمریکا و سازمان سیا و پنتاگون ساخته شده و مورد بهره برداری – حزب جمهوری خواه و سناتور مایک لی یوتا گفت: آن را به “بدترین” نظامی مطبوعاتی او تا کنون شاهد استدلال قانونگذاران چپ “تحت مطلع که به صورت قانونی و واقعی پایه و اساس حمله سردار سلیمانی.”

بسیار محبوب در میان ایرانیان با توجه به نقش خود در شکست دولت اسلامی در عراق و سوریه در حالی که رهبری سپاه قدس Solemani مرگ بود علنا سوگواری هزاران نفر در سراسر کشور است. ما اعتصاب نیز فرستاده افزایش تنش بین واشنگتن و تهران به اوج خود رسید در یک ایران حمله موشکی در دو پایگاه آمریکایی در عراق – و سوار یک گوه بین ما و دولت بغداد. کشته شدند در حالی که بازدید از عراق برای دیدار با نخست وزیر Adil Abdul-مهدی سلیمانی را اعدام نمی شد پاک با مقامات عراقی باعث یک رای گیری در پارلمان برای اخراج نیروهای آمریکایی از این کشور هر چند بغداد هنوز به دنبال از طریق در حال حرکت است.

با روایت اطراف به قتل در ادامه به تغییر و تکامل آن هنوز مشخص نیست که نسخه ای از حوادث کاخ سفید در نهایت زمین در, و یا اینکه آیا نمایندگان مجلس یا شهروندان به طور یکسان خواهد شد تا کنون یک راست توضیح برای اینکه چرا این عملیات لازم بود.

همچنین در rt.com سلیمانی می تواند به آسانی به کشته شدن فرماندهان آمریکایی در هر نقطه در خاورمیانه…اما انتخاب پایداری – روحانی

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی