‘شوچنکو بهتر است از برخی از مردان’: UFC را Liana Jojua مذاکرات جاه طلبی های پس از تحت تاثیر قرار دادن در مبارزه با جزیره (ویدئو)

گرجستان UFC او Liana Jojua می گوید او تلاش خواهد کرد به افزایش به بالای این ورزش در خود لحاظ کرده است اما ذکر امثال والنتینا شوچنکو برای اثبات این ارتفاعات از آنچه می تواند به دست آورد.

Jojua, 25, دید از بالا, اولین پیروزی در UFC هشت ضلعی در اوایل این ماه در مبارزه با جزیره در ابوظبی ارسال رومانی دیانا Belbita در اولین دور از مسابقه خود را با مشقت بار armbar که در سمت چپ Belbita زوزه در عذاب.

برای Jojua آن کامل بود در پاسخ به اولین شکست در برابر سارا Moras در UFC 242 در ماه سپتامبر – یک جلسه که در محل در خروس وزن و طی آن Jojua تا به حال به نظر می رسید به شدت outsized با کانادا حریف.

همچنین در rt.com ‘Shewolf تسلیم!’ Liana Jojua نمرات 1 تا کنون UFC با پیروزی 1-دور armbar در مبارزه با جزیره

صحبت RT ورزش در مبارزه با جزیره Jojua گفت: طبیعت از پیروزی بر Belbita تا به حال شده است یک برکت و رحمت مخلوط به عنوان او تا به حال می خواستم به نمایش گذاشتن مهارت های خود را برای طولانی تر از 2 دقیقه و 43 ثانیه آن را در زمان او به پایان رومانیایی.

“به صداقت, من فکر کردم من می خواهم یک فرصت برای نشان دادن مهارت های من بیشتر اما همه چیز به سرعت به پایان رسید. وجود دارد دو مشت در standups سپس ما مسجل. من در زمان او و پس از آن همه چیز به پایان رسید. من برای نشان دادن خودم اما من خوشحالم که این مبارزه به پایان رسید به سرعت و بدون دردسر برای من اما متاسفانه پس برای من حریف” گفت: تفلیس-متولد جنگنده.

Jojua به دست آورد اضافی توجه در رسانه های اجتماعی برای, وحشیانه, طبیعت تسلیم که در سمت چپ Belbita از درد فریاد. گرجی با نام مستعار ” او گرگ گفت: او تا به حال شنیده ام او را رقیب دست ساخت اخلال crack او به عنوان قفل شده است و در حال حرکت است.

“هنگامی که من تا به حال او را در یک armbar من امیدوار بودم او می خواهم به ضربه بزنید ، اما او این کار را نکرد. او سعی به شکستن آن او را سر. وجود دارد برخی از شکاف ها در armbar,” Jojua گفت.

“وقتی که من پیچیده پاهای من در اطراف برای بار دوم من فکر کردم من قطعا تا به حال برای پایان دادن به آن را پس از من کشیده. هنگامی که من که من شنیده ام این بحران از بازوی او را شکستن.

“او ضربه بزنید و او فریاد زد در درد. من اجازه دهید او برود و داور زد به ما. من نمی خواهم برای برنده شدن در این راه اما حریف من سخت بود و نمی خواهید به تسلیم شدن نیست.”

داشتن کاهش یافته است به او از خروس وزن, Jojua گفت که او احساس بصورتی پایدار و محکم در خانه در 125 پوند در رتبه.

“این یک تفاوت بزرگ من آن را متوجه حق در وزن هایی که من را تکان داد حریف دست.دست او نبود به عنوان بزرگ به عنوان من قبلی مخالفان. من فکر کردم چرا من ماندن در خروس وزن و مبارزه بزرگ و قوی ، تفاوت بین کسانی که به زنان و زن که در مقابل من است بزرگ,’Jojua گفت.

“پس از آن من تصمیم گرفتم هرگز به مبارزه در خروس وزن دوباره و چوب به این بخش جدید… من قطعا ماندن در او اما دفعه بعد من شروع به وزن من قطع دو ماه قبل از جنگ چون من احساس وحشتناک در وزن-ins من تقریبا گذشت.

“ماکسیم [Grishin] و من مربی Burak کشیده من همه جا چون من تا به حال هیچ قدرت است. آنها مرا از جایی به جای پیچیده مرا مرا یخ چون من بی حس من احساس وحشتناک. من به سختی وزن ساخته شده, بنابراین من فکر می کنم بهتر است به زمان بیشتری است.”

او به عنوان توضیح داده شده برای RT, ورزش, Jojua را قبل از مبارزه با مشکلات بودند نه محدود به کاهش وزن را به عنوان او را دیدم او را توشه از دست رفته توسط شرکت هواپیمایی در مسیر از پایه در استانبول به عنوان به خوبی به عنوان برخی از تیم او قادر به حضور با توجه به Covid-19 محدودیت.

در نهایت این تجربه موفق یک شرکت که Jojua اول UFC برنده شدن در زیر کمربند – و برای چه می آید بعدی, ‘She Wolf’ گفت: او واقع بینانه در مورد پتانسیل افزایش در یک بخش است که توانمند والنتینا شوچنکو به عنوان آن apex predator اما افزود او می خواهد سعی کنید به انجام همه چیز بصورتی پایدار و محکم خود را در شرایط خود.

“البته هر کس می خواهد برای دیدن دعوا به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است اما من نمی خواهم به مبارزه با همه زمان ها به خاطر من تا به حال زمان سخت شدن آماده در طول coronavirus همه گیر” Jojua گفت: از مسابقه در ابوظبی.

“من تا به حال سه سال از سخت انزوا و سپس به ورزشگاه رفت و تا به حال یک ماه برای آماده شدن برای مبارزه با. که به سختی هر زمان و در همه. من می خواهم یک آموزش خوب جلسه را خوب شرکای مبارزه و آموزش با مربیان.

“من نمی خواهم برای آماده شدن برای هر مبارزه راه من آماده برای این یکی. از من پرسید اگر من می خواهم برای مبارزه در ماه اکتبر و من دوست دارم اما من می دانم که به دلیل coronavirus من نمی توانم در جایی قرار داده و یک تیم خوب با هم.

“من نمی خواهم به مبارزه فقط به خاطر من می خواهم به نشان می دهد بهترین نسخه از خودم. من تلاش زیادی به رها کردن به او و بودن در شکل این مبارزه یک ماه است که به اندازه کافی برای یک فرد بود که در قرنطینه به مدت سه ماه.

“هر کس در حال انتظار برای مبارزه بعدی اما من با تمرکز بر آنچه که بهترین برای من است. این خوب است که Dana White توجه به من, اما من باید خودم را اول به دلیل آن را در زندگی حرفه ای من. اگر زندگی حرفه ای من در جنوب می رود, پس از آن هیچ کس نمی خواهد در مورد مراقبت از من, بنابراین من انجام آنچه که بهترین برای من است.”

Jojua متولد شد و در گرجستان و صرف اوایل دوران کودکی وجود دارد قبل از حرکت به مسکو که در آن او خود را صرف مدرسه و دانشگاه سال. او پس از صرف زمان در میهن قبل از حرکت به استانبول, که در آن او در حال حاضر بر اساس.

Jojua کمک کرده در او افزایش به UFC توسط گروزنی مبتنی بر تیم Akhmat Sila که او اعتبار به عنوان در نظر گرفتن زمان به عقب یک جنگنده زن در زمانی که دیگران در MMA محافل ممکن است لزوما همان را انجام دهید.

“زنان روسی که در نهایت در UFC و خوب دیگر تبلیغات آن را انجام دهد به دلیل دستاوردهای خود را محلی برای تبلیغات نمی کمک به آنها برای ایجاد یک حرفه ای است” گفت: Jojua که این کشور رسمی زنان MMA عنوان دارنده با شکست مارینا Mokhnatkina در یک
مبارزه با شب های جهانی تقلا در سال 2018 است.

“من فکر می کنم که تا حد زیادی به کار با این سطح از رقابت. و تا زمانی که ما این ذهنیت که یک زن باید در آشپزخانه… در حالی که ما باید این ذهنیت که سطح خواهد ماند که در آن است.

“من باور دارم که هر کس باید انجام آنچه آنها می خواهند به عنوان طولانی به عنوان آن را دخالت نمی کنیم با آنچه که دیگران می خواهید و سپس شما باید انجام آنچه شما را دوست دارم بدون توجه به جنسیت خود.

“همه شگفت زده شد که باشگاه من Akhmat شد کمک به من, اما آن بچه ها با من مثل یک ورزشکار فقط یک زن. رفتار آنها با من حرفه ای آنها با توجه به من و کمک به من ، با تشکر از حرفه ای من نتایج خوبی دریافت کنید.

“اگر شما به باشگاه بروید و آنها می گویند: “آه او فقط یک دختر’ شما در حال رفتن به رشد است.”

Jojua گفت: قرقیزستان-متولد شوچنکو ستاره یک مثال از یک جنگنده که می تواند او را نگه دارید خود را حتی در برابر برخی از مردان در MMA.

“مردم عجیب و غریب هستند – آنها می گویند چیزهای وحشتناک یک روز پس از آن شما را ستایش بعدی. آنها تغییر ذهن خود را تمام وقت. من فکر می کنم که اگر یک عمل مناسب و خوب دعوا هیچ چیز وجود دارد به بحث در مورد” Jojua گفت.

“آنها نشان می دهد با اعمال خود که آنها هیچ بدتر از مردان است که آنها فقط به عنوان حرفه ای. والنتینا شوچنکو است که او تمام زندگی خود را به ورزش او یک حرفه ای است.

“من فکر می کنم او به عنوان یک ربات چرا که او هر بیشتر محاسبه شده و تصفیه شده از دوران کودکی است. چگونه می توانم به شما فکر می کنم او به عنوان فقط یک زن است ؟ او یک حرفه ای واقعی او را بهتر از برخی از مردان است.

“جنسیت خود است چیزی برای انجام با آن. این مهم است به احترام همه است. وجود دارد مقدار زیادی از جنگجویان خوبی در کنار او قرار داده است که در خون و عرق و اشک. مردم دیدن و نظرات خود را تغییر دهید. شما فقط باید به قانون و مردم تغییر خواهد کرد که چگونه آنها بحث این که نکته اصلی که.”

در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم در مسیر خود در UFC اگر Jojua می تواند تقلید حتی بخشی از آنچه که شوچنکو به دست آورد در او صفوف او را می دانم که او بیش از او ساخته شده را علامت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی