“او کسی ما علاقه مند هستید در: Dana White, مذاکرات در مسابقه بین “زن Khabib’ Kayla Harrison & all-فتح Nunes

UFC رئیس دانا سفید گفته بالقوه مسابقه بین دو قهرمان وزن آماندا Nunes و PFL حاکم Kayla هریسون خواهد بود “جالب” چشم انداز به عنوان افکار به نوبه خود به چالش بعدی برای همه را در برزیل.

Nunes تولید آخرین نمایش از تسلط کامل در یک کج تصمیم پیروزی مقابل کانادا Felicia اسپنسر در خود ورزشکار پروزن رویداد اصلی در UFC 250 در لاس وگاس در شنبه ساخت Nunes اولین فرد – مرد یا زن – همیشه برای دفاع از عناوین در دو وزن در UFC.

داشتن زباله به امثال cristoforetti, Cris Cyborg, Holly هولم Miesha Tate و ژرمین د Randamie, Nunes دارای رکورد باور نکردنی داشتن را شکست داد و هر زنان خروس وزن و قهرمان ورزشکار پروزن در UFC تاریخ است.

همچنین در rt.com “او در حال اجرا از مردم برای مبارزه با’: Nunes برطرف گذشته شجاع Felicia اسپنسر در UFC 250 به عنوان طرفداران طرح قهرمان قربانی بعدی

پس از اسپنسر اضافه شد به لیست قربانیان برای ‘شیر’ آن قرار داده شد به ارتقاء رئیس دانا سفید که آیا سابق دشمن والنتینا ‘گلوله’ شوچنکو می تواند آینده به احتمالا چالش Nunes.

این جفت ارز را ملاقات کرده اید قبلا دو بار در خروس وزن با Nunes ادعا تصمیم پیروزی در هر دو موارد است.

شوچنکو به آنجا رفته و به انتخاب زنان او عنوان پیشرو سفید به نشان می دهد که یک سه گانه مبارزه بین این جفت ارز بود و نه بر روی کارت.

“آنها جنگیدند دو بار [شوچنکو را] 125-lber ملکه که بخش” سفید ESPN گفت:.

“من می توانید ببینید [strawweight قهرمان ژانگ] Weili دریافت یک زن و شوهر دعوا زیر کمربند و سپس مبارزه با والنتینا قبل از آماندا” سفید اضافه شده است.

همچنین در rt.com ‘او به ارمغان بیاورد ، والنتینا شوچنکو خواستار سوم مبارزه با همکار UFC زنان قهرمان آماندا Nunes (تصویری)

“آماندا بهترین برای همیشه آن را انجام دهد او را مورد ضرب و شتم همه از جمله والنتینا دو بار. من نمی بینم که چرا شما را انجام دهد یک سوم از آن است.

“مگر در مواردی که والنتینا می رود دیوانه [گفت:] “من می خواهم این مبارزه من می خواهم این مبارزه’.”

اما خبرنگار برت Okamoto انداخت و سپس به نام Kayla Harrison – آمریکا جودو المپیک دو مدال طلا که انباشته شده unblemished 7-0 pro MMA record در راه خود را به تبدیل شدن به سبک قهرمان رقیب ما ارتقاء حرفه ای مبارزان لیگ (PFL).

Harrison, 29, قبلا لقب خودش ‘زن Khabib’ برای او تسلط و ترس از زمین بازی.

همچنین در rt.com “من یک زن Khabib اما بهتر’ – undefeated, women’s MMA ستاره Kayla هریسون (تصویری)

سفید اذعان کرد که هریسون فرد مورد علاقه که با توجه به پتانسیل مبارزه با Nunes.

“[این] جالب من نمی دانم که در آن [هریسون] فکر می کند که او را در زندگی حرفه ای خود را به عنوان دور به عنوان سطح از مبارزه برای یک عنوان UFC اما بدیهی است که او کسی ما علاقه مند هستید و به دنبال شده است در حالی که” UFC رئیس گفت.

همچنین در rt.com میلیون دلار-زن: Kayla Harrison – لقب “زن Khabib’ – برنده PFL قهرمانی و مگا payday (تصویری)

این PFL است اوراق تقویم خود را برای سال با توجه به Covid-19 همه گیر و در حالی که آن را ممکن است یک کار دشوار فریبنده هریسون دور از ارتقاء است که در آن او را برداشت تا 1 میلیون چک کنید زمانی که در حال تاج گذاری 155lbs قهرمان آخرین شب سال نو Nunes آشکارا در حال اجرا از دوام رقبا در UFC صفوف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de