والنتینا ‘گلوله’ شوچنکو دوباره به نمایش اعتبار خود را به عنوان یکی از پوند برای پوند بزرگترین مبارزان MMA در این سیاره به عنوان او تحت سلطه Katlyn Chookagian به دفاع از خود او عنوان در UFC 247 در هوستون تگزاس.

قرقیزستان ناوشکن شوچنکو به پایان رسید شماره یک او مدعی Chookagian در دور سوم co-رویداد اصلی تویوتا در مرکز دفاع از خود عنوان قهرمانی جهان را برای سومین بار.

این آخرین کلاس در 125 پوند از ‘گلوله’ ساخته شده است که این بخش خود را ترک خواهد کرد و UFC تلاش برای پیدا کردن مخالفان ارزش به عنوان شوچنکو تمدید سلطنت خود را در برخی از سبک.

پس از اولیه احتیاط در مقابل جنگنده آمریکایی Chookagian شوچنکو فرود یک آرنج به باز کردن یک برش بالاتر از حریف خود را از چشم چپ به سمت پایان دور اول تنظیم تن برای آنچه که به دنبال.

قهرمان در ادامه به ظرف مجازات در دومین فرود برخی از شیک اما مجازات ضربات سر.

Chookagian چسبیده بود اما شوچنکو پا تا چیز حتی بیشتر در یک سوم نمره حذف به راه اندازی یک مجموعه از حملات زمینی از صلیب عیسی موقعیت که مجبور به مبارزه به نام خاموش با 1:03 رفته در دور.

عملکرد یکی از تسلط مطلق برای زیبایی مخرب شوچنکو و تا به حال طرفداران و صاحب نظران آنلاین آواز او را ستود.

پس از آن 31 ساله که بهبود یافته برای یک 19-3 رکورد گفت که او حاضر به صورت هر کس UFC در مقابل او قرار داده.

“من احساس می کنم بسیاری از دختران خوب در این بخش و من هنوز هم به مبارزه با آنها. اما من باز به هر مبارزه,” او گفت:.

وجود دارد به احتمال زیاد تمدید می شود برای تماس های خود را به صورت UFC دو قهرمان وزن آماندا Nunes – زنی که مورد ضرب و شتم خود را از طریق تصمیم گیری در دو جلسات قبلی که هر دو آمد در خروس وزن.

شوچنکو به خود گفت که او با تمرکز بر دفاع از تاج او در 125 پوند اما در سومین مبارزه برابر Nunes “است که به اتفاق می افتد گاهی اوقات… هنگامی که زمان می آید من آماده شود.”

در شب اصلی رویداد نور, قهرمان سنگین وزن جان جونز ساخته شده در تاریخ به عنوان او به دست آورد یک رکورد 14 عنوان مبارزه با ضرب و شتم Dominick ریس طریق تصمیم به اتفاق آرا.

همچنین در rt.com UFC 247: Jon Jones باعث می شود تاریخ را به عنوان او را حفظ نور عنوان سنگین وزن با بحث برنده شدن بیش از Dominick ریس در هوستون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de