“او نمی خواهد که رفته به کانادا بدون دلیل’: Elizaveta Tuktamysheva دفاع Evgenia Medvedeva تصمیم به ترک روسیه

جهان و اروپا شکل قهرمان اسکیت Elizaveta Tuktamysheva به دفاع از همکار خود Evgenia Medvedeva تصمیم به رفتن به کانادا برای آموزش گفت که او نمی توانست به چپ روسیه بدون دلایل قانع کننده.

Tuktamysheva گفت: 20 سال Medvedeva ناگهانی تقسیم از مربی سابق Eteri Tutberidze پایین بود به تمایل خود را به جلو حرکت می کند حتی اگر این بدان معنی است که تغییر زندگی خود را.

ادامه مطلب: مطابقت کامل: Evgenia Medvedeva رتبه در میان بالا 5 ستاره جهانی که به تصویر کشیده انیمه های مورد علاقه ‘Sailor Moon’

اگر او این کار را که به معنای جدی وجود دارد دلایل تصمیم خود را. بسیار شده است در مورد آن گفت: من نمی خواهم به گسترش در مورد این موضوع.

من می دانم که Zhenya او نمی خواهد آن را انجام داده اند بدون دلیل. گاهی اوقات شما نیاز به تغییر اساسی در زندگی خود را اگر شما می خواهید برای شاد بودن,” Tuktamysheva گفت.

همچنین در rt.com ‘من می خواهم به دوستان با مربی’: Evgenia Medvedeva نشان می دهد که چرا او را ترک Eteri Tutberidze

دو بار در جهان شکل قهرمان اسکیت Medvedeva به پایان رسید او 11 سال-همکاری با Tutberidze پس از او موفق به کسب یک طلای المپیک در سال 2018, زمستان بازی ها, دست دادن به جوانتر رقیب آلینا Zagitova.

اسکیت باز به کانادا نقل مکان کرد به قطار تحت مشهور مربی برایان Orser اما همکاری خود را تا کنون سقوط کوتاه از انتظارات با مسابقات قهرمانی جهان برنز بودن Medvedeva بالاترین دستاورد است.

در این فصل او موفق به واجد شرایط برای تیم ملی پس از خروج از روسیه و قهرمانی با توجه به مشکلات با اسکیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de