‘او گریه برای ساعت’: UFC قهرمان ژانگ جزئیات بستری در بیمارستان با Jedrzejczyk پس از ماجراجویی قطب چپ با هماتوم

ژانگ Weili می گوید: جوانا Jedrzejczyk “گریه برای ساعت” در بیمارستان پس از جفت وحشیانه, مشت پرانی در UFC 248 – به عنوان چینی جنگنده همچنین ادای احترام به او “جنگجو” رقیب پس از او دچار وحشتناک سر هماتوم.

چینی نیروگاه ژانگ outgunned سابق strawweight ملکه Jedrzejczyk بیش از پنج تنبیه دور در عنوان خود در لاس وگاس در مارس 7, درآمد یک تصمیم گیری تقسیم برنده شدن در تغ.

هر دو مبارزان چپ قابل توجهی در جنگ زخم اگر چه Jedrzejczyk را آسیب شد قابل توجه ترین به عنوان او رنج می برد بزرگ تورم به سر رندر که او به سختی unrecognisable.

همچنین در rt.com ‘او حتی همان نگاه!’ UFC مفسران چپ حیرت زده به عنوان جوانا Jedrzejczyk رنج عظیم هماتوم در UFC 248 (تصویری)

این جفت ارز فرستاده شده بودند به بیمارستان به عنوان احتیاط پس از کشمکش بودند و بعد مرخص بدون آسیب قابل توجهی است.

ژانگ در حال حاضر دقیق زمان آنها صرف وجود دارد و گفت که او “احساس بد” برای گریان قطب به عنوان او را nursed سر او آسیب است.

“بعد از بازی جوانا و من ما هر دو ملاقات در بیمارستان است. ما وارد بیمارستان تقریبا در همان زمان. وجود دارد فقط یک پرده بین ما” ژانگ به نقل از جنوب چین صبح پست.

“او نگه داشته گریه برای ساعت. من احساس بسیار غم انگیز است. من به خصوص می خواست به راحتی خود را. اما مانع زبان من فقط می توانم بگویم او ” کار خوب! شما را به خوبی انجام داد. شما بسیار خوب است”.

“سپس او را نگه داشته گریه پوشش سر خود را. و من احساس بسیار غمگین به صداقت. اگر چه او بی احترامی به من قبل از. اما من تو را دیدم او آسیب در حالی که گریه می کرد. من احساس بد برای او” ژانگ اضافه شده است.

همچنین در rt.com ‘که f*cked up’: MMA starlet والری Loureda انتقاد شدید طرفداران تمسخر هم تیمی جوانا Jedrzejczyk پس از UFC 248

وجود دارد بد خون در ساخت به مبارزه پس از Jedrzejczyk مشترک یک پست در رسانه های اجتماعی ظاهر می شود را به مسخره coronavirus شیوع اگر چه که بود بصورتی پایدار و محکم گذاشته و به استراحت در هشت ضلعی به عنوان پرداخت می شود در خدمت یک کلاسیک از طریق مسنجر.

چینی strawweight قهرمان ژانگ – که در باور نکردنی 20-مبارزه شکست نخورده اجرا گفت: Jedrzejczyk تا به حال عمل کرده و مانند یک واقعی “جنگجو” پس از وحشیانه تقلا.

“هنگامی که او را ترک [بیمارستان] – من در حال انتظار برای بررسی – زمانی که او در سمت چپ او به من گفت و من به خصوص نقل مکان کرد. او گفت: “به خاطر دفاع از من و من را تماشا خواهد کرد شما. آن خواهد شد سخت تر و سخت تر’.

“من تقریبا اشک ریختن. در آن زمان من احساس جنگجو باید مثل این” ژانگ گفت.

Jedrzejczyk است پس نشان داد او را تحت عمل جراحی در لهستان – گفت: هر چند تورم در سر او بود “خیلی بهتر” و “هیچ چیز جدی است.”

او تصریح کرد: به TMZ تمایل خود را برای اجرای آن را به عقب با ژانگ پس از اولیه خود را barnstormer شد به طور گسترده ای مورد ستایش قرار داد به عنوان بزرگترین تا کنون در زنان MMA.

“البته, اجازه, راک اند رول, دوباره, let’s dance again” Jedrzejczyk گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de