در یک جدول زمانی متناوب نیمه به خوبی می توانست پوشش در کنار آفریقایی ستاره Mohamed Salah در Jurgen Klopp همه-را در لیورپول و این چیزی است که ظاهرا باید خوشحال دختر خود را.

استرلینگ می تواند بخشیده شود برای تمایل کمی مهلت از باشگاه سابق خود در این فصل با توجه به لیورپول هستند اما برخی به گریبان لیگ برتر تاج از منچستر سیتی و رسیده اند دو Champions League finals (برنده یک) در دو سال گذشته – یک دستاورد است که فراموش استرلینگ پس از او امضا برای پیوستن به آبی نیمی از منچستر در سال 2015.

اما به او گفت که او هشت ساله دختر ملودی رز استرلینگ کاملا تغییر تعلقات پس او پدر بزرگ-انتقال پول پنج سال پیش و طول می کشد لذت بزرگ در چرخش پدر او با آهنگ hyping استعدادهای لیورپول ارشد نیروی خلاق Mo صلاح.

او به من مرتب کردن بر اساس شخصیت او را دوست دارد به گفتگوی بورسی و شعار Mo صلاح ها به من,” استرلینگ گفت.

او می داند که رقابت بین لیورپول و تیم است که من برای او همیشه آواز آهنگ های خود را و تلاش برای باد من اما فقط شخصیت او.”

استرلینگ شد گران قیمت ترین بازیکن انگلیسی در تاریخ زمانی که او ساخته شده سوئیچ از لیورپول به منچستر سیتی (پس از تحت الشعاع قرار هری مگوایر انتقال از لستر به منچستر یونایتد) و به نظر می رسد شده اند و پول خوبی به سر برد به عنوان استرلینگ به عنوان افزایش یافته است برای تبدیل شدن به یکی از فوتبال اروپا را سازگار ترین حمله استعداد.

و با وجود تیم خود را در حال سقوط قابل ملاحظه ای در پشت Anfield لباس این فصل استرلینگ می گوید که او نگرد زبان-در-گونه گفتگوی بورسی با دختر خود.

فوتبال طول می کشد تا مقدار زیادی از زندگی خود را, اما در پایان روز زمانی که همه چیز خشن و یا دشوار است که چه چیزی شما را خوشحال می کند,” او توضیح داد.

دیدن بچه های خود را است که احتمالا مهم ترین بخشی از روز خود را. آنها را از هر چیز دیگری است که رفتن خارج و شما می توانید بلوک که تا زمانی که من به خانه همه چیز کامل به نظر می رسد.”

همچنین در rt.com منچستر سیتی در اروپا ممنوعیت نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که باشگاه های فوتبال تبدیل به ابزار petrostate

به نظر می رسد چیزی است که وجود دارد و از جمعیت سخت در استرلینگ خانواده به عنوان او توضیح داد که کودک نو پا خود را پسر Thiago است که اغلب بیش از حد انتقادی از عملکرد او در این زمینه است.

در حال حاضر پسر من Thiago است که در سن سه سالگی و زمانی که من به پایان بازی و من نمی نمره او به من اجازه می دانم که من و او را به من بگویید که دقیقا همان است که نمرات پس من باید مطمئن شوید که به نمره به خاطر پسرم به من بگویید که من نمی نمره برای آینده چهار ساعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی