روسیه مشهور پاتیناژ متخصص تاتیانا تاراسووا پیشنهاد کرده است که قهرمان المپیک آلینا Zagitova می تواند بازگشت به یخ و بازگرداندن او موقعیت پیشرو تنها در صورتی که محدودیت سنی افزایش یافته است.

این مربی افسانه ای که مطرح است چندین نسل از رقص روی یخ قهرمانان صحبت کرد و در حمایت از تغییر سن مانع برای جوانان تاکید کرد که بالغ اسکیت باز “می تواند تزئین” هر رقابت است.

ادامه مطلب: ‘شما انجام ما برنده سنت’: ولادیمیر پوتین تبریک آلینا Zagitova در تولد 18

تاراسووا مورد ستایش قرار داد Zagitova تصمیم به توقف او رقابتی حرفه ای در حال حاضر به عنوان او قادر به ضرب و شتم چهار پریدن تیمی که در حال تنظیم سرعت در مدرن اسکیت شکل.

من فکر می کنم این تصمیم درست است. این است که او و مربیان’ حکمت و رو به جلو فکر کردن. آنها ارسال نمی کردن اما اعلام کرد که او در حال گرفتن یک استراحت. اگر در حال حاضر ارشد اسکیت سن مطرح شده است تا 18 او را دوباره برای مبارزه با هر گونه ممکن است عناوین,” تاراسووا گفت.

همچنین در rt.com چرا قرار داده پاتیناژ بازگشت 40 سال?’ تاتیانا تاراسووا انتقاد ISU چهار پریدن سیاست

من می خواهم او را به عقب می آیند. اگر قوانین تغییر آن می تواند رخ دهد. اگر نه, پس از آن من فکر می کنم او نمی خواهد رزومه حرفه ای خود را.”

73 ساله متخصص فکر می کند که افزایش محدودیت سنی اجازه می دهد skaters برای گسترش حرفه خود را که تبدیل شده اند در کوتاه مدت با توجه به رقابت شدید در داخل تیم.

بسیاری از بسیار با استعداد ورزشکاران مجبور شدند به بازنشسته در سن جوان پس از مواجهه با رقابت شدید از juniors که سرنگون آنها را از تریبون.

من مثبت بیش از افزایش سن, اما نه به طور قابل توجهی,” تاراسووا گفت. “در حال حاضر اسکیت بازان مجاز به ورود ارشد حوادث در سن 15 سالگی من را در بالا بردن آن را به 17-18. پس از آن ما خواهد بود قادر به برنده شدن همه چیز حتی اگر قوانین معرفی شده در حال حاضر.

ما باید برجسته اسکیت بازان در رده سنی: Evgenia Medvedeva دختر Zagitova و لیزا Tuktamysheva. داشتن فوق العاده ای زن اسکیت باز ما به طور بالقوه می تواند برنده همه ارشد و تاریخ و حوادث. Eteri Tutberidze بسیاری از دختران خوب. من به شما بگویم که بیشتر آنها سوپر دختران!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی