دو بار قهرمان المپیک شکل اسکیت باز اوگنی Plushenko ابراز نظر در مورد آینده روسیه ستاره Evgenia Medvedeva و گفت او باید پایان زندگی حرفه ای او و تمرکز بر نمایشگاه.

Medvedeva شده است به نمایندگی از کشور ما برای بسیاری از سال و من فکر می کنم آن زمان برای او به پایان برساند [از او] ورزشی حرفه ای و توقف اسکیت. او باید تمرکز در نمایشگاه نشان می دهد و لذت بردن از اسکیت وجود دارد,” Plushenko گفت.

بیشتر بخوانید: “من خیلی دوست دارم به ترکیب پاتیناژ & انیمیشن’: Evgenia Medvedeva به تصویر بکشد دریانورد ماه در ژاپن نشان می دهد یخ

او نمی تواند در رقابت با چهار پریدن دختران, آن غیر ممکن است. اگر او می خواهد به پنجم یا هفتم – آن را به انتخاب خود.”

بازنشسته قهرمان همچنین گفت که Medvedeva و آلینا Zagitova شده اند underpaid برای اجرای برنامه های خود و این که اسکیت باز خود کالیبر باید پول بیشتری دریافت برای نمایشگاه نشان می دهد.

من درک می کنم که برای بسیاری از مردم این مبالغ از پول هستند اما با توجه به Zagitova و Medvedeva وضعیت و محبوبیت درآمد خود را باید بالاتر باشد.”

پسر من فقط هفت سال, اما او در حال حاضر دارای چهار تالار حامیان مالی. همسر من (تهیه کننده Yana Rudkovskaya) ترویج شده است او. من حتی می ترسم به [می گویند] مبالغ از پول است که او را بدست آورده اما آنها فوق العاده هستند. این است که… بسیار عالی مدیریت و توسعه, به نظر من,” Plushenko اضافه شده است.

در ماه دسامبر Plushenko شد درگیر در یک ردیف با مشهور روسی مربی Eteri Tutberidze پس از نشان می دهد که Zagitova که تا به حال او را رقابتی حرفه ای در نگه نمی بازگشت به ورزش حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im