جوش آهن: مایک تایسون ویترین وحشتناک قدرت در آخرین گشت های آموزشی کلیپ (تصویری)

مایک تایسون باز گشت به حلقه به نظر می رسد یک گام نزدیک تر پس از 53 ساله نوشته شده آخرین از آنچه که تبدیل به یک سری از کلیپ های ویدئویی نشان سابق قهرمان سنگین وزن در حال آماده شدن برای بازگشت به بوکس.

تایسون که آخرین رقابت در تلاش برای از دست دادن کوین مک براید بیش از 15 سال پیش ساخته شده است که نکات متعددی است که او را با توجه به باز گشت به ورزش او تحت سلطه برای بهترین بخشی از یک دهه از اواسط سال 1980 به بعد است و در حال حاضر منتشر شد یکی دیگر از آموزش های کلیپ برای تیز کردن مبارزه با طرفداران اشتهای.

همچنین در rt.com آن را نمی گشت: مایک تایسون بیش از به دست آورده و یکی از آخرین بر روی صحنه بزرگ – نظر

این ‘Baddest مرد در این سیاره’ پیشنهاد کرده است که او به پایان خواهد رسید خود را تمدید وقفه از حلقه این سال برای حداقل یک نمایشگاه جلسه با هدف جمع آوری پول برای خیریه.

چند نام اشاره شده به عنوان پتانسیل مخالفان برای بازگشت تایسون از جمله کسانی که از سابق دشمن Evander Holyfield و حتی اسم تایسون خشم و, این هفته, UFC سوپراستار Jon Jones.

تایسون که نوبت 54 در یک ماده از روز اتحاد خود را نشان داده معمولی با سرعت و قدرت در دنباله ای از آموزش مونتاژهای نشان می دهد که او در پیشبرد سال هنوز dulled ابزار است که او را به قله بوکس حرفه ای جهان.

همچنین و شاید جالب, مرد, برگزاری پد برای تایسون مشهور است مخلوط هنرهای رزمی مربی رافائل Cordeiro – مرد مسئول هدایت اوایل مشاغل MMA قهرمانان مانند Wanderlei Silva, Lyoto Machida و اندرسون سیلوا.

همچنین در rt.com تایسون vs تایسون: خشم نشان می دهد ESPN ارائه به صورت heayweight افسانه آهن مایک

او همچنین گزارش دریافت چند میلیون دلار پیشنهاد Bare Knuckle مبارزه قهرمانی به رقابت زیر پرچم خود را, اما آن را قابل درک است که تایسون نیست و شاداب با این ایده.

یا نه افسانه ای pugilist می کند و خوب را در تمایل خود را به یکی از آخرین مبارزه باقی مانده است دیده شود اما به نظر نمی مانند و حتی یک اونس از او می ترسید قدرت او را ترک کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de