شانگهای shutdown: چینی شهر به حالت تعلیق در تمام رویدادهای ورزشی به عنوان coronavirus نگرانی افزایش

ورزش مقامات در شانگهای توصیه می شود که تمام رویدادهای ورزشی در این شهرستان بود به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی در حالی که شهر معاملات با ادامه شیوع کروناویروس.

توصیه از شانگهای ورزشی عمومی انجمن دستور داده تا تمام ورزشی بدن خود را به حالت تعلیق رویدادهای برنامه ریزی شده تا این تهدید از coronavirus ناپدید شده است.

SSGA در بیانیه ای گفت که ورزشی بدن باید “تدوین و فرموله کردن یک طرح برای پیشگیری از بیماری همه گیر برای جلوگیری از عفونت داخلی” و گفت که سازمان باید “نیز پیاده سازی روزانه بهداشت سیستم مدیریت و تقویت سلامت آموزش و پرورش به اصرار کارکنان برای محافظت از خود.”

همچنین در rt.com ‘آن است که مشترک ما فاجعه’: UFC برای استرداد ژانگ Weili از چین به عنوان strawweight قهرمان برگ پکن بیش از coronavirus نگرانی

قابل توجه معرفی ممنوعیت های ورزشی مکان های بزرگ علامت سوال بیش از وضعیت چینی فرمول 1 جایزه بزرگ است که به جای برنامه ریزی شده در شانگهای در آوریل 19. در این مسابقه که نشان دهنده دور چهارم از سال 2020 فرمول 1 قهرمانی جهان فصل است که مورد بحث توسط فرمول 1 کارفرمایان به عنوان نگرانی که در این مسابقه می تواند در پیوستن به لیست در حال رشد از رویدادهای ورزشی که در حال حاضر به تعویق افتاده است و یا لغو.

جهان داخل سالن دو و میدانی قهرمانی در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مارس 13-15 شده و به تعویق افتاد تا در سال آینده در حالی که فرمول E نژاد در Sanya ماه آینده شده است scrapped.

یک میزبان از مسابقات مقدماتی برای این تابستان توکیو بازی های المپیک را نیز تحت تاثیر قرار, با بازی, بازی بسکتبال, بدمینتون و بوکس مقدماتی همه هم به تعویق افتاد موکول و یا نقل مکان.

همچنین در rt.com چین بدنسازی دکتر می دهد به روز رسانی از خط مقدم مبارزه با کروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de