‘شرم بر شما”: تظاهرات در آلمان پس از انتخابات پارلمانی تورینگن ارشد با AfD حمایت جرقه داد و بیداد

تظاهرات بودند صحنه در شهرستانها آلمان پس از سر از ایالت تورینگن انتخاب شد, با حمایت از ضد مهاجر AfD ، رای ایجاد یک تازه دندانه در ائتلاف حاکم در برلین.

معترضان جمع آوری شده برای یک شب زنده داری در خارج از دولت صدارت در ایالت تورینگن در کشور سرمایه ارفورت در روز پنج شنبه برای محکوم کردن نرم افزار-کسب و کار آزاد و دموکراتیک حزب (FDP) توماس Kemmerich بود که به طور غیر منتظره منتخب منطقه وزیر-رئیس جمهور (MP) با حمایت از گزینه ای دیگر برای آلمان (AfD).

حزب چپ و antifa گروه شروع راهپیمایی و تجمع در مقابل دولت صدارت و پارلمان منطقه ای درست بعد از Kemmerich ضرب و شتم چپ را وقت با یک رای در روز چهارشنبه. این تظاهرات به سرعت گسترش یافته و به دیگر شهرستانها در ایالت تورینگن در کشور و در جاهای دیگر از جمله برلین.

معترضان برگزار شد پلاکارد گفت: “نه من MP’, ‘دلسوز برای تورینگن’ و ‘شرم بر شما”و به نام برای Kemmerich به استعفا. این سیاستمدار در ابتدا حاضر به انجام این کار, اما بعدا گفت که FDP را بپرسید به انحلال مجلس را در رای جدید.

سمت چپ را رهبر منطقه ای سوزان Hennig-Wellsow صحنه خود اعتراض در ایالت تورینگن در کشور را کشتند. به جای دادن Kemmerich گل پس از برگزاری مراسم تحلیف او انداخت دسته گل در پای او.

Kemmerich انتخابات ساخته شده بود تنها به دلیل AfD, FDP و آنگلا مرکل صدر اعظم حاکم اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) با هم رای دادند. این فورا ناشی از طوفان در سیاست آلمان به دلیل CDU معمول خط است که به همکاری با AfD در هر راه. این حرکت همچنین خشم CDU سنتی شرکای ائتلاف سوسیال دمکرات رو به وخامت احزاب در حال حاضر مضطرب روابط بیشتر است.

این CDU رهبری گفت که این حزب Thuringian اعضای عمل در برابر توصیه های خود را و به نام برای انتخابات جدید در منطقه است.

همچنین در rt.com ‘تابو رفته’: ائتلاف حاکم در آلمان متزلزل تازه آنگلا مرکل CDU معافیت رتبه در همکاری با AfD

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de