الیزه در تلاش است برای جلوگیری و در عین حال یکی دیگر از رسوایی رئیس جمهور بعد از پاکسازی حزب حاکم بر پارلمان را رد کرد و برنامه ریزی برای گسترش کار مرخصی برای پدر و مادر که تا به حال تجربه مرگ یک کودک باعث فریادهای “شرم” آنلاین.

پیشنهاد مطرح شده توسط اتحادیه دموکرات و مستقل (اودی) و Agir (سازنده راست) خواست برای گسترش ترک از پنج تا 12 روز شد اما رای دادند را توسط دولت نمایندگان از رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی را La République En Marche! (LREM) ،

پیش بینی فوران یکی دیگر از ملی, جدال فرانسه کار وزیر موریل Pénicaud, سرعت پا به اعتراف است که دولت یک “اشتباه” و وعده داده شده برای پیدا کردن یک راه حل برای این موضوع در روزهای آینده. در مصاحبه با Le Parisien روز یکشنبه او گفت: این پسوند به 12 روز را “بازگشت به سنا در قالب یک دولت اصلاح.”

وزیر روابط با پارلمان مارک Fesneau (مودم) ساخته شده مشابه نظرات. “اجازه دهید اعتراف کنم که یک اشتباه وجود دارد, آن را به ارزش ضرب و شتم در سراسر بوش,” او گفت:. اما این محکومیت از احزاب مخالف و شهروندان فرانسوی سریع بود.

“ما در حال صحبت کردن در مورد تراژدی تراژدی” گفت: پارلمان فرانسوا Ruffin. “دوازده روز, من فکر کردم آن را منتقل می خواهم نامه ای در این پست.” در توییتر Ruffin محکوم به دولت در عمل به عنوان یک “گسترده پستی” و گفت که مانند مرخصی زایمان است که تصمیم توسط دولت ترک تضمین شده پس از مرگ یک کودک باید تصمیم گرفت در قانون نیز است.

در حالی که آن را در ابتدا به تصویب رسید و در امور اجتماعی کمیته ملی مجلس چهارشنبه گذشته متن پیشنهاد شد و بعد از محروم کردن توسط نمایندگان از LREM و جنبش دموکراتیک (مودم). به جای اصلاحیه جدید اضافه شد پیشنهاد کارفرمایان می تواند “ایجاد یک حساب کمک مالی” برای کارمند پس از مرگ جزئی است.

همچنین در rt.com طنز نفاق? پاکسازی lampooned برای نما با ضد خشونت پلیس تی شرت (عکس)

به این دلیل که شوکه شهروندان فرانسوی که پخش انزجار خود را آنلاین بود که چنین 12-در بعد سیاست می تواند به عنوان یک بار به شرکت. مخالفان استدلال می کنند که مردم نمی توانند با تکیه بر مهربانی از شرکت ها و کسب و کار خود را به انجام آنچه درست است. برخی از فرانسوی احساس اصلی پیشنهاد نمی کند حتی به اندازه کافی دور و 12 روز تقریبا زمان کافی برای عزادار پدر و مادر یک فرزند مرحوم.

یک منتقد پیشنهاد کرد که دولت نمایندگان باید بازدید از خانه از پدر و مادر مراقبت از کودکان در دراز مدت بیماری به درک پریشانی آنها صورت به خصوص اگر نتیجه یکی از دردناک. یکی دیگر از ناودان دولت به عنوان یک “کل شرم در چشم تمام جهان است.”

توسط شنبه, خشم باعث شده بود کاخ الیزه به پاسخ و پاکسازی خود را به نام بود برای مجمع ملی برای نشان دادن “انسانیت” در مورد این مسئله.

حتی Geoffroy Roux د Bézieux رئیس Medef فرانسه بزرگترین کارفرما فدراسیون نمی تواند کاملا بر این باورند که تمایل به کمک مالی پدر و مادر تنها 12 روز پس از یک رویداد غم انگیز به مرگ فرزند. “من نمی دانم که رئیس چه کسی حاضر روز اضافی به یک کارمند که از دست فرزند خود را. بالاتر از همه ما باید تاثیر به چشم انداز آن خواهد شد بسیار کوچک, خوشبختانه,” او گفت:.

همچنین در rt.com فرانسه اقتصاد غارها تحت فشار تظاهرات گسترده

حدود 4500 مرگ و میر کودکان قبل از رسیدن به سن قانونی (18) در فرانسه سالانه معنی اثر آن بر کسب و کار در واقعیت امر می تواند بسیار کوچک و حتی غیر موجود برای بسیاری از. “اگر ما کمی تعداد موارد در هر شرکت در هر سال و توسط تعدادی از کارمندان و ما گزارش آن را به حساب شرکت ما خواهد آمد در سراسر یک کاملا ناچیز “هزینه” یک نفر در توییتر نوشت.

جنجال می آید به عنوان پاکسازی دولت ناموفق در تلاش برای قرار دادن چندین اجتماعی آتش سوزی. زرد جلیقه جنبش وارد آن 64 روز از تظاهرات ضد دولتی و اخیرا محبوب اصلاحات حقوق بازنشستگی برنامه برانگیخت هفته از ناتوان کننده ملی اعتصاب, به عنوان به خوبی به عنوان اعتراض از هر دو بخش دولتی و خصوصی کارگران که حقوق بازنشستگی خود را در حال تهدید پاکسازی این اصلاحات است.

در حالی که دولت ممکن است عمل کرده اند به سرعت برای جلوگیری از آخرین رسوایی در حال چرخش به حال یکی دیگر از بحران قدم اشتباه تنها در حال رشد اضافه عمومی تصور که پاکسازی دولت “بی عاطفه” و جونگ برای شهروند عادی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی