کارگران جنسی به بازگشت از مستند قبل از MMA در سوئیس به عنوان minsters خیال آن را کمتر احتمال دارد به گسترش Covid-19

کارگران جنسی مجموعه, برای بازگشت از Covid-19 مستند زودتر از تماس های ورزشی در سوئیس به عنوان minsters استناد به مفهوم “حفاظت” از حفاظت جنسی بهتر مناسب برای جلوگیری از گسترش عفونت از هنرهای رزمی است.

آلپ ملت یکی از اولین کشور در اروپا به بازگشایی مغازه ها و رستوران ها و مدارس در اوایل این ماه و در حال حاضر این کشور در منطقه نور قرمز داده شده است چراغ سبز برای بازگشت به کسب و کار به طور معمول از 6 ژوئن.

فحشا در سوئیس قانونی است و یک نقشه راه است حتی معرفی شده است برای کمک به حداقل رساندن گسترش coronavirus که شامل مشاوره در موقعیت های خاص است که حداکثر رساندن اجتماعی فاصله حتی در صمیمی ترین شیوه است.

همچنین در rt.com فاحشه خانه ها در سوئیس پیش نویس نقشه راه از مستند کامل با پوزیشن های رابطه جنسی که به حداقل رساندن Covid-19 انتقال

اما فعالیت های ورزشی که نیاز به بستن و ثابت’ تماس فیزیکی – مانند جودو و بوکس و کشتی کج – خواهد بود مجبور به صبر به عنوان آن نیاز به تماس فیزیکی تلقی می شود بیشتر احتمال دارد به گسترش این بیماری از مقاربت.

سوئیس وزیر بهداشت آلن Berset اعلام کرد قصد دارد به قدیمی ترین حرفه ای یکی از اولین برای بازگشت همراه با استخر و سینما و کاباره ها با استناد به یک “مفهوم حفاظت” که به معنی تبدیل کلاهبرداری در نظر گرفته خواهد شد امن تر از ایران بر روی تاتامی.

“قطعا وجود دارد تماس های شخصی اما یک مفهوم حفاظت به نظر می رسد ممکن است. من به خوبی آگاه از عجیب و غریب جنبه از پاسخ من”Berset گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه بلومبرگ گزارش شده است. “شما حقیقت را بگویید, وابسته به عشق شهوانی خدمات می تواند زودتر از سر گرفته اند.”

به صورت منظم دوستدار فوتبال در اقدامات برای جلوگیری از عفونت ممکن است چیزی از یک forte, اما پیش از آن در ماه مه کارگران جنسی انجمن ProKoRe منتشر شده یک لیست جامع از بهداشتی دستورالعمل فقط در مورد.

آنها عبارتند از اصرار فاحشه خانه را برانگیخت به نگه داشتن به کمتر-تخیلی “سبک” و “گاوچران زن/سوار” موقعیت برای اطمینان از چهره این دو در هم پیچیده در عمل به دور از هم به عنوان امکان پذیر است.

ادامه مطلب: ‘آنها ساخته شده یک بیماری همه گیر به کسب و کار’: بارسلونا لعنتی برای فروش $20 ماسک صورت به عنوان طرفداران متهم به باشگاه تجاری در COVID

خود به خود تجمعات عمومی به عنوان بسیاری از 30 نفر و حوادث بیش از 300 نیز اجازه داده می شود در سوئیس از ژوئن 6, اما آیا کسانی که در تجمعات شامل هر عنصر صریح فعالیت است که به طور کامل به شرکت کنندگان درگیر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de