Sex parties, تصادف با خودرو و اشک: فوتبال ستاره گرفتار ايميل coronavirus مستندات

خواسته به مقاومت در برابر وسوسه و عمل معقول است بد چند هفته برای برخی از بازیکنان فوتبال در تلاش برای جلوگیری از رسوایی در حالی که بازی به حالت تعلیق درآمد. در اینجا چند مورد از این حوادث تکان دهنده برانگیخت توسط ستاره چپ به دستگاه های خود را.

کایل واکر (منچستر سیتی)

در حالی که اکثر بازیکنان در خطر شکستن قوانین با رفتن خارج کایل واکر – یا کای به او گفته خود را معرفی کرد به یکی از دختران تماس که در زمان تاکسی به خانه اش – منحرف در inglorious مد با پرتاب یک تحریک چهار نفر در شکوه خود را به خانه.

لیگ برتر برنده شد به طور منظم برای انگلستان در جام جهانی 2018 اما ممکن است هرگز بازی برای کشور خود دوباره پس از disgracing خود با دعوت از یک دانش آموز و یک برزیلی, فاحشه عالی, به پیوستن به او و همسر خود را در لوکس آپارتمان اجاره ای در Cheshire که در آن یکی از مهمانان خود عکس گرفت کامل در زیر شلواری خود را پس از بازدید از hookers پرداخت شده بود حدود 2,700 برای تبدیل کردن.

همچنین در rt.com انگلستان آس کایل واکر معذرت خواهی بعد از “میزبانی مستند پارتی’

چرک اواخر شب جلسه آمد روز پس از واکر گفته بود او پس از تقریبا 2 میلیون نفر در Instagram به رعایت رهنمودهای دولتی و او تکرار پیام خود در توییتر ساعت پس از حزب به پایان رسید, تشویق طرفداران به “چک در بر عزیزان” به جای ملاقات با آنها را در فرد.

واکر تبدیل خواهد شد که یک پدر برای چهارمین بار پس از اشباع یک مدل و تقسیم از خود در دراز مدت دختر در اوایل این سال در پاسخ با صدور یک بیانیه عذرخواهی برای “انتخاب من ساخته شده است.”

خوزه مورینیو (تاتنهام)

شناخته شده به عنوان یک افتخار contrarian های نامتعارف مورینیو خواهد قیمت گذاری شده اند در کوتاه مدت شانس تا به حال در bookmakers خواسته شده است تا در قرعه کشی یک لیست از مربیان حداقل به احتمال زیاد به پایبندی به قوانین در قرنطینه.

همچنین در rt.com ما در بر داشت بیشتر احمقها’: Piers Morgan انتقاد خوزه مورینیو به عنوان اسپرز رئیس معافیت انزوا قوانین به قطار با بازیکنان (عکس)

امید بستن برابر زیر هموطن کریستیانو رونالدو با بازگشت به پرتغال در طول مستند سابق لیگ قهرمانان اروپا برنده bafflingly انتخاب یک پارک در شمال لندن که برای برگزاری نه چندان خصوصی جلسه آموزشی شامل $66 میلیون تابستان امضای Tanguy Ndombele و $51 میلیون کلمبیا, بین المللی Davinson سانچز.

انگلستان, جوانان, چشم انداز Ryan Sessegnon کشف شد در حال اجرا در کنار سانچز, نقض, اجتماعی, فاصله, قوانین حیاتی هستند که برای مهار گسترش ویروس.

با هم تقویت فقیر برداشت عمومی از اسپرز که رئیس دانیل لوی بود به شدت انتقاد و اعلام کرد که برای فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا فینالیست خواهد بود ادعا کمک دولت به پرداخت غیر بازی کردن کارکنان در همان روز که باشگاه حساب نشان داد او را برداشت تا به میلیون ها دلار در پرداخت و پاداش بیش قبلی سال مالی است.

همچنین در rt.com ‘هیچ امتیازات ویژه’: کریستیانو رونالدو گفت: به عنوان مثال مجموعه ” پس از ورزشگاه جلسه آموزشی در طول مستند

“من قبول می کنم که من اعمال نمی شد در خط با دولت پروتکل و ما تنها باید در تماس با اعضای خانواده خود ما را,” گفت: مورینیو در حالی که تاتنهام نیز متعهد به یادآوری خود را در تیم ملی از مسئولیت های خود را.

“حیاتی است همه ما بازی بخشی از ما و به دنبال دولت مشاوره به منظور حمایت از قهرمانان ما در بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.”

ماسون کوه (چلسی) و Declan برنج (وستهام)

شمال لندن تنظیمات به نظر می رسد گلدان عسل برای بازیکنان فوتبال در پایتخت جان خود را برای دیدن همکار جوانب مثبت برای تمرین در طول مستند.

هافبک انگلستان کوه می تواند یک رویا 5-سمت انتخاب برای بسیاری از, از بازیکنان, اما آنها ممکن است انتظار نیست برای دیدن او کابل تا خود را نورانی astro چکمه و رفتن به محصور عمومی زمین برای kickabout به عنوان او را برای بازی با چکش رفیق برنج.

انگلیس روز دور از مستند اما بازیکنان چلسی بودند که به معنای نگه داشتن فاصله خود را پس از Callum Hudson-Odoi شد یکی از اولین بالا مشخصات بازیکنان برای تست مثبت برای coronavirus و وستهام مربی دیوید مویس در حال حاضر شده است در انزوا به دلیل تماس نزدیک با آرسنال همتای باکاری سانیا بود که بزرگ نام مدیر قرارداد این بیماری است.

کوه شایعه شد را دریافت کرده اند پانسمان از چلسی پس از این حادثه اگر چه او با خیال راحت در داخل خانه چند روز بعد زمانی که او فیلم برداری بازی نگه دارید تا با یک رول توالت به عنوان بخشی از یک سری ویدئو که شامل چندین (جدا شده) بلوز ستاره.

همچنین در rt.com ‘او می خواستم به لمس توپ دوباره’: Zlatan dodges, ایتالیایی, مستند و قطار با باشگاه او co-صاحب (عکس)

21 ساله نشان داد لمس استعداد در طول فیلم زدن رول به نزدیکی زباله سبد در یک حرکت او اعلام شد “top سطل.”

جک گریلیش (استون ویلا)

شاید بیشتر به طور گسترده ای مورد تمسخر هر بازیکن به چشم پوشی از مرزهای به تاریخ ستاره استون ویلا مرد گریلیش است یک بازیکن دیگر برای آنها کلمات به نظر می رسد به خرس ارتباط کمی به عمل است.

ظاهرا فراموش کردن یک پست های رسانه های اجتماعی که در آن او خود گفته بود پس از آن-تحسین به چوب به دستورالعمل های ایمنی فقط ساعت زودتر گریلیش شد گزارش پیوست با دو همکار لیگ برتر بازیکنان در مراجعه به خانه سابق ویلای مهاجم راس مک کورمک, که در آن گروه بودند گزارش به صرف یک شب در اواخر بازی بازی های ویدئویی و نوشیدن.

همچنین در rt.com استون ویلا آس جک گریلیش متهم از توفنده به اتومبیل های پارک شده تنها چند ساعت پس از تماس برای هواداران به ماندن در خانه

بدتر شد و به هنگامی که تصاویر به زودی ظهور یک ژولیده به دنبال گریلیش پس از رسیدن به خانه صبح روز بعد هنگامی که او را به فکر سقوط خودرو خود را به وسایل نقلیه دیگر در حالی که اقدام به پارک.

یک روزنامه ملی مارک انگلستان امیدوار “بی مخ” و هشدار داد که او می تواند عیار خود را به امید تبدیل شدن به یک بین المللی, در حالی که ویلا شد و گفت: به جریمه کاپیتان خود را در اطراف $183,000.

در یک ویدئو تماشا تقریبا سه میلیون بار گریلیش ادعا کرد که او “عمیقا خجالت” در یک “زمان سخت” ، “من یک تماس از یک دوست درخواست برای رفتن به دور خود” هافبک رسما توضیح داده شده است. “من نمی خواهم هر کسی به همان اشتباه.”

همچنین در rt.com ‘عمیقا خجالت’: جک گریلیش معذرت خواهی پس از حادثه (تصویری)

تیم Payne و الیور بادبان (ولینگتون فینیکس)

زلاند نو Payne و دریانوردی شکست خارج از خود-جداسازی اردوگاه در sozzled سبک فرار از ققنوس و از راه دور سیدنی تسهیلات که در آن بازیکنان در حد انتظار بوده است به ماندن به مدت 14 روز به عنوان بخشی از مقررات قرنطینه و تنظیم کردن در یک گلف حشره دار پس از نوشیدن جلسه با هم تیمی.

پین ساخته شده است که 17 حضور خود را برای کشور و عضو بلکبرن تیم ملی زمانی که آنها در لیگ برتر را تایید کرد این جفت ارز رو به رو شد تحریم ها از خود باشگاه و فوتبال مقامات پس از این شرم آور joyride در طول دقیق مستند شده است که در اجرا در نیوزیلند.

همچنین در rt.com روسی فوتبالیست Smolov پاسخ پس از ادعای او ‘فرار مستند و بازگشت از اسپانیا برای نامزد را 18th birthday’

در یک گریان عذرخواهی کامل برگشت گفت که او “بسیار متاسفم” و “فوق العاده خجالت.”“من مسئولیت کامل برای اعمال من و آنچه آشکار شد که” او گفت: رادیو ورزش است.

“من اجازه دهید بسیاری از افراد از جمله من شریک زندگی من خانواده این باشگاه به عنوان یک کل و افراد مانند Uffie [مربی Ufuk گالوانیزاسیون گرم طلای] که به من این شانس را در این فصل است.”

بیانیه ای از باشگاه که در آن یکی از کارکنان دارای آزمایش مثبت برای Covid-19 رد گزارش می دهد که یک عضو از مردم درگیر شد و پین دستگیر شد در طول این رویداد.

لوکا Jovic (رئال مادرید)

جنایات $64 میلیون مهاجم Jovic متهم شد که می تواند شایستگی یک صربی حکم زندان – یا حداقل این بود که حکم را از پدر خود که بازبینی هشدارهای مجموعه ای از این کشور رهبر Aleksandar Vucic در حالی که دفاع از خود ،

میلان Jovic اصرار ضربه محکم و ناگهانی بود که یکی از قدیمی گرفته شده در اسپانیا پس از برخی از رئال مادرید تازه وارد منتقدان مورد سوال یک عکس که در آن او به نظر می رسید در جشن تولد دوست دختر خود را در خیابان ها در پست های برچسب گذاشته شده توسط به بلگراد.

مادرید توصیه بازیکنان خود به خود منزوی پس از یک عضو از باشگاه تیم بسکتبال آزمایش مثبت برای coronavirus اما گفت Jovic شده مجاز به بازگشت به صربستان به دلایل پزشکی پیوستن به معشوق صوفیه میلوسویچ.

“شما در حال گرفتن دستگیر شد?” خواسته یک نظر بر روی مبارک پرتره از جفت اگر چه Jovic ارشد اضافه شده یک پیچ و تاب و طرح با اشاره به این که لوکا را شریک نمی توانست به cavorting خارج به دلیل بارداری او.

مدل میلوسویچ نمی تواند پنهان کردن او لذت در پیوست با 22 سال سن در حالی که لالیگا به حالت تعلیق درآمد. “من خیلی خدا را شکر که لوکا را می توان در کنار من در این دوره” او نوشت: آشکار است که او انتظار داشتم.

“من نمی توانستم تصور کنید که بدون او در طول این زمان دشوار برای کل جهان است.”

Jovic آزمایش منفی برای coronavirus در هر دو کشور ارائه شده و حمایت خود را به بهداشت و درمان کارگران و عمومی در صربستان و اضافه کرد: “این بسیار مایه تاسف است که برخی از مردم کار خود را انجام داد unprofessionally و نه به من بده صحیح دستورالعمل برای نحوه رفتار خود در انزوا.”

همچنین در rt.com رئال مادرید ستاره لوکا Jovic مقصر ‘مشاوره نادرست’ پس از ‘شکست coronavirus انزوا به حزب با دختر در صربستان’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im