چند نفر به ضرب گلوله به خشم تظاهر کنندگان سعی کنید به تلنگر ون پلیس در لوییویل (تصویری)

آشفته تجمع در لوییویل به سرعت افزایش یافت به هرج و مرج با چندین نفر مجروح شدند که زنگ زد از زمانی که معترضان شروع به خشونت لرزش یک وسیله نقلیه پلیس.

عکس از کار اخراج شدند روز پنج شنبه فقط به عنوان صدها نفر از مردم شد و ابراز خشم و انزجار بیش از پلیس با قتل Breonna تیلور یک زن محلی در طی یک حمله در خانه او در ماه مارس است.

خشونت آمیز تظاهرات آغاز شد و پس از مدت کوتاهی رسانه ها منتشر 911 تماس از تیلور پسر که گزارش این تیراندازی است. در زمان او بود و غافل بود به ضرب گلوله توسط ماموران لباس شخصی.

تیراندازی شنیده میشد در چند livestreams اعتراض که در محل تقاطع جفرسون و 6 خیابان در لوییویل.

این تیراندازی زمانی رخ داد که معترضان در محاصره پلیس ون و سعی کردم به آن تلنگر بیش از.

پلیس بعدا تایید کرد که حداقل هفت نفر مجروح شدند و یکی از آنها به شدت با توجه به رسانه های محلی. وضعیت دیگران هنوز ناشناخته است.

لویی اداره پلیس نیز رد شایعاتی که افسران خود را اخراج این عکس در طول اعتراض. “برخی از بازداشت” ساخته شد در ارتباط با تیراندازی در حالی که تحقیقات ادامه دارد سخنگوی Alicia لبخند گفت.

در همین حال در مرکز شهر لوئیزویل معترضان دیده می شد احداث موقت موانع در زمان تنظیم آتش به جداول پیک نیک و سطل زباله. پلیس ضد شورش با استفاده از گاز اشک آور و اسپری فلفل به زور جمعیت را به عقب.

همچنین در rt.com ‘هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود’: مغلوب ساختن پیشی جستن نظامی می گوید آماده است تا به عمل در برابر مینیاپولیس, ‘اراذل و اوباش’

ناآرامی می آید به عنوان خشونت آمیز تظاهرات را در شهرهای دیگر با مردم ابراز خشم خود را در مرگ یک غیر مسلح سیاه جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de