کمیته بین المللی المپیک را حساب توییتر آمده است در یک mauling پس از های مشتاق ‘برگشت به خصال نیاکان پنجشنبه’ پست برای بدنام 1936 برلین بازی در آلمان نازی است.

مارک یک علامت گذاری سال تا تاخیر در توکیو بازی ها تابستان آینده به حساب توییتر رسمی بازی های المپیک روز پنج شنبه آغاز آنچه به نظر می رسد یک بی ضرر رجعت به قابل توجه مشعل لحظات از سال گذشته طراحی در پاسخ از دیگر حساب های رسمی از کشور که به میزبانی ورزشی دیدنی در گذشته است.

لگد زدن با بازی در آمستردام در سال 1928 حساب دریافت پاسخ, پوشش, تابستان بازی ها در آنتورپ, بلژیک در سال 1920 و لا در ایالات متحده در سال 1932.

اما درخشان رجعت به اولین رله مشعل به همراه مشعل المپیک به دیگ در برلین در سال 1936 رفت به مراتب کمتر هست.

“این است که تبدیل به کاملا یک #ThrowbackThursday در حال حاضر!

“برلین 1936 مشخص شده 1 رله مشعل المپیک را به شعله به دیگ. ما نمی توانیم صبر کنید برای یک بعدی در #StrongerTogether,” حساب نوشت: در پیام خود به 6 میلیون پیروان همراه با فیلم از بازی ها.

برای بسیاری از صحبت کردن در چنین مثبت تن در مورد بازی است که در محل تحت مراقبت و مواظبت چشم از آدولف هیتلر و مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک تبلیغات نازی ها ورزش ثابت بیش از حد به معده است.

رسمی یادبود آشویتس حساب توییتر با استفاده از این فرصت برای آموزش پیروان در جنایات نازی ها در آلمان اظهار نظر: “برای دو هفته دیکتاتوری نازی پنهان آن را نژادپرستانه و نظامی ،

“از آن بهره برداری بازی های خارجی برای تحت تاثیر قرار دادن تماشاگر با یک تصویر از یک کشور صلح آمیز تحمل آلمان است. بعد آلمان را توسعه طلبی های آزار و اذیت یهودیان و دیگر دشمنان کشور شتاب’.”

دیگران jibed در مورد انتخاب تصاویر همراه با توییت و خود را در توییتر با پیام ‘StrongerTogether’ اشاره کرد که تاریخی رله مشعل بود و احتمالا آخرین چیزی است که مردم را مرتبط با آن بازی خاص.

در عین حال بیشتر عصبانی کاربران توییتر تردید که آیا کمیته ملی المپیک حساب تیم رسانه های اجتماعی حتی می دانستم که اهمیت آنچه آنها ارسال مورد نیز فوق العاده جیر برای اینکه “بی احترامی” به کسانی که دچار از دست نازی ها.

1936 برلین بازی گذشته قبل از جنگ اروپا را فرا گرفته و سپس جهان گسترده تر با بازی های تابستانی تنها از سرگیری در لندن در سال 1948.

میزبان در صدر جدول مدال با 89 پس از اتمام تریبون در مجموع اگر چه این بازی ها بیشترین وضوح به یاد خود را برای نازی ها تصاویر و همچنین چهار مدال طلا به دست آورد ما ورزشکار جسی اونز برگزار شد تا به عنوان یک نماد تمرد به هیتلر قصد دارد برای Aryian تسلط.

با وجود خشم در آمریکا و اروپا که در آن مردم خواستار تحریم بازی های المپیک به دلیل آنچه که بعدها به رسمیت شناخته شده به عنوان نقض حقوق بشر هیتلر را باز کرد بازی در نقش او به عنوان صدراعظم.

“غیر آریایی” یهودیان و یا افراد با یهودی و کولی – تا به حال شده است به طور سیستماتیک ممنوع از پیوستن به آلمان و انجمن های ورزشی و استفاده از امکانات برای حداقل سه ماه قبل از مراسم افتتاحیه.

آمریکا موزه یادبود هولوکاست توصیف مشعل به عنوان “کاملا مناسب” برای مبلغان نازی ها که اغلب استفاده می شود torchlit راهپیمایی و تظاهرات به استخدام آلمانی ها به نفرت جنبش است.

همچنین در rt.com “من می خواهم برای آموزش خودم بیشتر: NFL ستاره که نوشته شده جعلی هیتلر نقل قول می پذیرد ارائه به بازدید از آشویتس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی