سرنا ویلیامز’ مربی: آن ‘شورش’ پایین-رتبه بندی بازیکنان تنیس نمی تواند زندگی را

سرنا ویلیامز’ مربی alimi ballard می گوید سطح پایین تر جوانب مثبت تنیس به شدت نیاز به کمک از این بازی است مدیران به پایان می رسد دیدار.

این فصل تنیس روی داده و نگه دارید و از اوایل ماه مارس با گسترش COVID-19 وادار به توقف بازی در جهانی ATP و WTA, تور, با بازی به حالت تعلیق تا اواسط ماه جولای.

Tennis temptress Bouchard needs a quarantine doubles partner... and there's no shortage of offers (PHOTOS)

در حالی که کسانی که در بالا از ورزش ممکن است از نظر مالی به اندازه کافی راحت برای به دست آوردن با کوچک موضوع آن یک داستان متفاوت پایین پایین تنیس زنجیره غذایی با کاهش رتبه بازیکنان پیدا کردن آن سخت به زندگی بدون مسابقات پرداخت.

این مسئله پرداخته شده Mouratoglou که ارسال نامه از طریق توییتر به تنیس جامعه خواستار رهبری برای کمک به کسانی که در پایان پایین تر از بازی شناور باقی می ماند.

تماس ورزشی “ناکارآمد,” Mouratoglou توضیح داد: “بر خلاف بسکتبال یا فوتبال, بازیکنان تنیس, بازیکنان نیستند تحت پوشش ثابت سالانه حقوق. آنها پیمانکاران مستقل.

“آنها در حال پرداخت پول برای سفر خود را. آنها در حال پرداخت حقوق ثابت به مربیگری کارکنان در حالی که خود را حقوق بستگی به تعداد مسابقات آنها برنده شوید.”

فرانسوی Mouratoglou کمک کرده است ویلیامز به 10 از 23 گرند اسلم تک عنوان شده است و با تنیس آمریکا سوپراستار پس از سال 2012 است. اما با وجود روز به روز درگیری با یکی از بزرگترین ستاره ها در بازی خود را نگرانی برای کسانی که بسیار پایین تر از پایین سلسله مراتب.

'I’m under a ton of stress,' wails Serena Williams as she suffers in luxury isolation… let's all feel sorry for her

“من آن را شورش است که 100-بهترین بازیکن یکی از محبوب ترین ورزش ها در جهان – پس از حدود یک میلیارد طرفداران – است که به سختی قادر به زندگی در خارج از آن,” او گفت:.

در طول رسیدگی به شرط بندی مسائل در ورزش 2018 نقد و بررسی پنل کشف کرد که آن دسته از بازیکنان در پایین پایان بازی بودند بیشتر در معرض بودن و خراب به محض مشکل در ساخت یک زندگی در پایان کم از ورزش است. در واقع این گزارش برجسته شده است که تنها 250-350 بازیکنان در واقع به دست آورده پول به اندازه کافی از این ورزش برای شکستن حتی.

Mouratoglou گفت: این بسیار مهم بود که این بازی آیا آنچه در آن می تواند برای اطمینان از سطح پایین تر بازیکنان قادر به باقی می ماند یک بخشی از این ورزش و نه از دست رفته به علت مسائل مالی.

“همه ما تکیه بر آن نظارتی که باید از این قدرت برای محافظت از تنیس حرفه ای اقتصاد و نگه دارید و مسئولیت اجتماعی” او گفت:.

“ما نمی توانیم ترک کاهش-رتبه بازیکنان پشت کنه. این درست نیست. تنیس نیاز به تغییر. اجازه دهید با استفاده از این زمان برای شروع یک بحث است.”

همچنین در rt.com ‘صرفه جویی در پول در لباس’: Ex-ستاره تنیس & Playboy, مدل نشان می دهد پر رو خود انزوا راز (تصاویر)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im