پس از سابق نخست وزیر سوئد متهم صربستان از ترجمه coronavirus کمک آن دریافت شده از چین اما نادیده گرفتن ‘به مراتب بیشتر و قابل توجه’ کمک از اتحادیه اروپا و صربستان ساعت Ana Brnabic نقل مکان کرد به مجموعه ای از رکورد مستقیم.

“هنگامی که چین با ارسال یک هواپیما با کمک به رئیس جمهوری صربستان [Aleksandar] Vucic ساخته شده نشان می دهد از آن” کارل بیلدت توییتی در صبح روز جمعه “اما زمانی که به مراتب بیشتر قابل توجهی [اتحادیه اروپا] کمک می رسد هیچ هیاهو و هیچ رئیس جمهور در چشم است.”

بیلدت نقل قول-توییتی Sem Fabrizi, اتحادیه اروپا, سفیر صربستان که ارسال شده عکس از یک هواپیمای باری با کمک های اولیه در فرودگاه بلگراد در روز پنج شنبه شب. یکی از عکس ها به وضوح نشان می دهد یک نقاب تا Brnabic که در سایت برای دریافت پرواز.

“بیایید فرض کنیم که پخش خبر جعلی برای ارسال قوی سیاسی messagesis با توجه به عدم وجود اطلاعات و بد نیست قصد” او توییتی در بیلدت. “این هواپیما همچنین حمل از چین و تجهیزات پزشکی خریداری شده توسط صربستان. ما شرکای اتحادیه اروپا پرداخت برای حمل و نقل و ما تا حد زیادی آن را درک!”

در واقع به عنوان Fabrizi خود را که در پست بیلدت شد retweeting اتحادیه اروپا پرداخت برای تحویل لوازم و نه منابع خود را. در حالی که بروکسل را فقط اختصاص 93 میلیون یورو برای coronavirus کمک به صربستان آن را سخت به تصور کنید که هزینه یک 747 اجاره از هلند کم هزینه حامل Transavia باری که “به مراتب بیشتر قابل توجهی” از لوازم پکن فرستاده است به بلگراد تا کنون.

این قابل فهم است که اتحادیه اروپا نگران است برای نشان دادن خود به عنوان صربستان را نیکوکار پس از رئیس جمهور Vucic عصبانیت محکوم کرد و همبستگی اروپایی به عنوان وجود ندارد و هفته گذشته پس از ممنوعیت صادرات تجهیزات پزشکی – از جمله ماسک محافظ و هواکش – به افراد غیر عضو.

“فقط در چین می تواند به ما کمک کند” Vucic گفت او فرستاده شخصی درخواست برای کمک های پزشکی به همتای چینی خود شی جینپینگ.

همچنین در rt.com اروپایی, همبستگی وجود ندارد, تنها در چین می تواند به ما کمک کند: صربستان می رود کامل اضطراری بیش از coronavirus

صربستان دارای تابع مقدار از آن داخلی و خارجی و سیاست های اقتصادی به بروکسل در تلاش برای در نهایت در نظر گرفته شود برای ورود به بلوک, اما دهه pro-اتحادیه اروپا روایت در زمان یک ضربه عظیم از Covid-19 بحران است. در نتیجه پنج شنبه تحویل شد به شدت و به کرات در رسانه های اجتماعی توسط اتحادیه اروپا ماموریت در بلگراد به عنوان یک راه برای ترمیم آسیب.

برای مثال اتحادیه اروپا, پرچم بودند ضمیمه شده به هواپیما و gantries, در حالی که یک ‘اتحادیه اروپا برای صربستان’ ثبت نام مخابره شد بر روی هواپیما بدنه توسط یک میدان پروژکتور.

در حالی که Fabrizi در تلاش است برای نجات اتحادیه اروپا برای, تصویر, در, صربستان, اما, خود را از کشور ایتالیا است که در برخورد با بدترین مرگ و میر Covid-19 در سراسر جهان و پس از کمی کمک از بروکسل که ساعت جوزپه کونته را رد کرد و آن را در روز پنج شنبه به عنوان “بیش از حد ترسو.”

وزیر خارجه اسبق فرانکو فراتینی گفت RT که ایتالیا باقی مانده بود “عملا به تنهایی” برای مقابله با شیوع بنابراین رم تبدیل به چین و روسیه و کوبا برای کمک به.

همچنین در rt.com Goodbye, جهانی شدن? Coronavirus sobers تا صربستان به اتحادیه اروپا نفاق

بیلدت دارای هیچ موضع رسمی در بروکسل بوروکراسی اما این جای تعجب نیست او به دنبال دخالت در صربی امور هنوز دوباره. او یکی از فروشندگان پیشرو یورو-آتلانتیک بوستر در این قاره در حال حاضر شرکت-ریاست شورای اروپا در روابط خارجی. در یوگسلاوی و جنگ او یکی از اتحادیه اروپا مذاکره کنندگان و سازمان ملل در امور بالکان عملا نایبالسلطنه از بوسنی و هرزگوین در حالی که برای اولین بار وزیر امور خارجه به دیدار صربستان مبارکه استان کوزوو پس از آن به طور یک جانبه اعلام استقلال کرد.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im