‘بی معنی عمل خشونت’: مدرسه بسکتبال بازیکنان به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم تا مربی پس از بازی (ویدیو)

چهار دانش آموزان دبیرستانی از مالکوم X. Shabazz دبیرستان در نیوآرک شده اند به حالت تعلیق و در صورت اتهامات جنایی به اتهام ضرب و شتم خود را دستیار مربی پس از بازی دور.

دلیل این درگیری هنوز مشخص نیست اما فیلم در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که مربی گرفتن لگد و مشت توسط بازیکنان برای بیش از 25 ثانیه است.

ادامه مطلب: MMA جنون: مخلوط هنرهای رزمی مسابقات در قزاقستان به پایان می رسد با سلاح سرد و نزاع و جدال (تصویری)

چهار نفر از اعضای JV تیم بسکتبال دیده می شود تعقیب مربی قبل از آنها شروع به ضرب و شتم وحشیانه او را پس از او می افتد روی زمین.

این دانش آموزان که نام باقی می ماند ناشناخته گزارش شده است معلق خواهد شد و در صورت اتهامات جنایی برای آزار مربی.

ما کارآگاهان در حال بررسی این حادثه را شناسایی و به طور مناسب هزینه آن دسته از افراد درگیر” گفت: مدرسه مکان عمومی, مدیر ایمنی, Anthony F. Ambrose.

کسانی که برای شرکت در این بی معنی عمل خشونت اتهامات جنایی روبرو خواهد شد.”

همچنین در rt.com دروازه بان مبارزه! نادر بینایی به عنوان goaltenders مثل حلزون حرکت کردن آن را پس از “نبرد آلبرتا’ NHL برخورد فوران به جرم نزاع و جدال (تصویری)

شهردار نیوآرک Ras J. Baraka گفت که کسانی که در این حادثه خواهد بود مجازات برای این عمل وحشیانه از خشونت است که “تحمل نخواهد شد.”

اقدامات این دانشجویان را قابل تحمل نیست و آنها نمی نشان دهنده اکثریت مدرسه. مدرسه و تیم باید بسیاری از بچه ها که رفتن به دانشگاه و انجام کارهای بزرگ و ما از آنها افتخار است. ما از سرپرست و مدیر و انجام خواهد داد هر چه ما می توانیم به بقیه سال موفق,” برکه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de