گروه های افراطی در تلاش هستند تا به “وو” و رادیکال کسانی که پس از رسیدن به پاکستان از طریق مدتها در انتظار ویزا-رایگان Kartarpur راهرو راه اندازی شد, چند ماه پیش, هند, رئیس پلیس هشدار داد.

4.5 متر (2.7-مایل) مرزی راهرو مورد استفاده توسط هند نمازگزاران به بازدید از عمده سیک مقدس سایت در پاکستان همچنان به مطرح “یک چالش امنیتی” از نظر تروریسم, Punjab دولت مدیر کل پلیس Dinkar گوپتا گفت: در یک کنفرانس بیان. او گفت که پاکستان مبتنی بر افراط گرایان را ساخته اند تلاش برای رادیکال بازدید کنندگان در حالی که “تلاش برای خواستگاری آنها پیشنهادهای به آنها.”

Kartarpur ارائه می دهد یک پتانسیل است که شما ارسال و کسی در صبح به طور عادی اختتامیه جشنواره صنعت چاپ و شب او می آید و به عنوان روت تروریستی در واقع. شما وجود دارد برای شش ساعت شما را می توان به یک جرقه محدوده شما آموزش داده شود می تواند به یک بمب.

“همه کسانی که نگرانی های امنیتی قرار داده بودند در backburner” هنگامی که عبور راه اندازی شد گوپتا اعلام کرد.

راهرو افتتاح شد توسط نارندرا نخست وزیر هند در کنار همتای خود عمران خان در طرف پاکستانی با هیاهوی بسیار در ماه نوامبر گذشته. سیک ها استفاده از آن را برای سفر بدون ویزا به حرم ساخته شده است که در آن بنیانگذار آیین سیک, Guru Nanak اعتقاد بر این است که درگذشت در قرن 16.

همچنین در rt.com مودی مقایسه Kartarpur راهرو باز و حاکم در ایودیا اختلاف به سقوط دیوار برلین

مقامات پاکستانی رد هند نگرانی های که عبور خواهد بود و بهره برداری به سوخت سیک تجزیه طلبی در پنجاب. در طول مراسم افتتاحیه در ماه نوامبر وزیر خارجه شاه محمود قریشی گفت: این کریدور است که صرفا انسان دوستانه و بدون هر گونه “شوم طرح است.”

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در بازدید از این راهرو در اوایل این هفته ستایش از آن به عنوان “بهترین نماد است که ما می توانیم برای یک جهان صلح آمیز و برای جهان است که در آن احترام متقابل است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی