سناتور با مته سوراخ کردن فعال Russiagaters برای سال در حال حاضر آنها او را متهم به تجارت خودی & coronavirus نهفته است

توسط Nebojsa مالیکارشد نویسنده در RT

ریچارد با مته سوراخ کردن صندلی از ما کمیته اطلاعات مجلس سنا متهم شده است فریب عمومی در مورد شیوع کروناویروس و به دنبال سود حاصل از آن را با آزادسازی سهام است که در حال توفنده و با توجه به همه گیر.

با مته سوراخ کردن (R-کارولینای شمالی) خود را در معرض حمله از دو جهت در روز پنج شنبه. در اوایل روز رادیو عمومی ملی زد داستان بر اساس “secret recordings” از یک سخنرانی او در کارولینای شمالی در اواخر فوریه که در آن او به عجیب خاص هشدار در مورد Covid-19 به یک گروه نخبه از اهدا کنندگان در حالی که بقیه از مردم آمریکا در تاریکی.

کارولینای شمالی جمهوری خواه زده و بازگشت در روز بعد متهم NPR در توییتر از “روزنامه نگاری قصور” به صورت “آگاهانه و غیر مسئولانه” بد نمایش دادن گفتار و فراخوانی مقاله “تلخیص سبک ضربه قطعه است.”

پس از آن, اما, او مصرف طرفین آتش از موقعیت های مختلف. باز کردن اسرار یک “غیر حزبی و مستقل و غیر انتفاعی” گروه تحقیقاتی ردیابی پول در سیاست – با جورج سوروس را بنیاد جامعه باز به عنوان یکی از بزرگترین کمک کنندگان ذهن شما – انتشار مالی خود را آشکار نشان می دهد که با مته سوراخ کردن و همسر خود را به فروش بیش از 1 میلیون دلار ارزش سهام در شرکت های بزرگ که در آن زمان در چانه به عنوان Covid-19 همه گیر چهار بازارهای سهام ایالات متحده.

خیلی از خشم پاسخ به هر دو NPR و باز کردن اسرار خود را ستایش آیات و خواستار بورر بود زندانی – همراه با بقیه از حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و چه کسی می داند که دیگری شده اند مظنونین ترویج ‘Russiagate’ تئوری توطئه بیش از چهار سال گذشته.

NPR مطلب نوشته شده توسط تیم Mak روزانه یک جانور آلوم که معروف همكاري جعلی Russiagate بمب در دسامبر 2018 متهم جمهور Donald Trump Jr. از دروغ گفتن به کنگره بر اساس misquoting را در دسترس عموم transcript.

همچنین در rt.com صدا گیری’: سنا پنل پشت ‘Russiagate’ اینتل گزارش

به طنز و حتی بیشتر با مته سوراخ کردن شده است بسیار مفید برای ‘Russiagate باند در حالی که ریاست کمیته اطلاعات مجلس سنا. برای مثال او تایید بدنام “هوش ارزيابی جامعه” بر اساس افکار واهی و پوچ. او همچنین درمان رتبه بندی اقلیت عضو دیابت مارک وارنر (D-ویرجینیا) به عنوان “co-صندلی” پوشش برای او حتی زمانی که از آن پدید آمده است که وارنر در تلاش بود برای ارتباط مخفیانه با spy نوشت که افشا و خنثی ضد مغلوب ساختن پیشی جستن “استیل پرونده.”

هیچ یک از آن availed با مته سوراخ کردن یک بیت وقتی که آنها آمدند برای سر او البته – “R” در کنار نام خود را به طور خودکار ساخته شده او را مغلوب ساختن پیشی جستن حامی در ذهن بیدار و اوباش. اگر آن را معلوم می شود درست است که او می دانست که به مراتب بیشتر در مورد خطرات ناشی از این بیماری همه گیر اما تصمیم به سکوت و سود حاصل از آن است که در واقع می تواند عظیم dereliction وظیفه. اما به عنوان او قبل از ثبت در نظارت بر جاسوسی آمریکا, جامعه, نشان می دهد, آن را نداشته اند ،

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im