جمهوریخواهان اکثریت سنا را رد کرده است دموکرات تقاضای اضافی برای شاهد در استیضاح محاکمه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هموار کردن راه را برای احتمال تبرئه حکم انتظار می رود گاهی اوقات در هفته آینده.

سناتور رای دادند 51-49 نه به تماس بیشتر شاهدان فراتر از 18 که شهادت در رسیدگی به رهبری آمریکا در سال گذشته است.

دو جمهوری خواهان سوزان کالینز (R-مین) و میت رامنی (R-یوتا) پیوست دموکرات ها در تماس های اضافی شاهدان – مانند سابق مشاور امنیت ملی John Bolton. بقیه GOP طرفه با رئیس جمهور وکلا که استدلال کرد که همه مربوط به شهادت و باید اسناد و مدارک تولید شده در طول دادرسی در خانه به پایان رسید که در تاریخ 18 دسامبر 2019 با یک حزبی رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-کنتاکی) نام یک زنگ تفریح بعد از رای به این معنی است که مجلس سنا می تواند به بازگشت به جلسه در هر لحظه. شده است وجود دارد حدس و گمان است که مک کانل در حال برنامه ریزی برای طولانی کردن دادرسی تا پس از رئيس جمهور در آدرس سالانه خود در کنگره شناخته شده به عنوان دولت از این اتحادیه در روز سه شنبه. که هنوز به طور رسمی تایید کرد اما.

همچنین در rt.com استیضاح: دموکرات ها گریه ‘دیکتاتور” در حالی که تیم مغلوب ساختن پیشی جستن گریه انتخابات دخالت’

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-نیویورک) در واکنش به این رای گفت که داشتن یک محاکمه با “بدون شاهد و بدون اسناد و مدارک” را “ساختگی” است و هر تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن و بنابراین می تواند نامعتبر است.

تا به حال شومر مقدمه که با “اضافی” او می شده اند و از لحاظ فنی صحیح به عنوان مجلس سنا را در نظر اسناد و مدارک و اظهارات 17 شاهدان فرستاده شده توسط این خانه به عنوان بخشی از اقدامات وجود دارد. رسوب یک شاهد باقی مانده طبقه بندی شده.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا اشاره کرده بود که خانه مدیران گفت: آنها می شی اگر هر گونه شواهد اضافی و یا اسناد و مدارک معرفی شدند در طول سنا رسیدگی و تا به حال به رزرو خود را در پاسخ به آنچه در شواهد در حال حاضر معرفی شده و یا در ثبت عمومی.

شاهد رای دیده می شد به عنوان یک بارومتر چگونه بسیاری از جمهوری خواهان ممکن است متقاعد شده توسط آمریکا که تهمت بود و در واقع قدرت آزار و مسدود کنگره اتهاماتی که او استیضاح در خانه.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im