کری از گذشت یک مقدار با تاخیر 2 تریلیون دلار محرک لایحه با هدف تقویت اقتصاد ایالات متحده به عنوان کشور لرزاند توسط coronavirus مستندات. ماموت بسته تصویب شد بعد از روز تلخ حزبی مبارزه با.

سناتور نقل مکان کرد و به رای گذاشتن این لایحه اواخر چهارشنبه شب پس از آخرین مانع جلوگیری از تصویب آن – اصلاحیه را به جلو توسط چهار سناتور جمهوریخواه به محدود کردن این قانون را سخاوتمندانه بیکاری مقررات – حذف شد, شکست برای به دست آوردن لازم 60 yeas.

اصلاح ظ توسط سناتور بن Sasse (R-نبراسکا) به دنبال محدود کردن پرداخت به طوری که بیکار نمی خواهد دریافت پول بیشتر از آنها در غیر این صورت باید از طریق شغل خود را.Sasse, همراه با سه نفر دیگر از اوباما – لیندزی گراهام (R-کارولینای جنوبی) تیم اسکات (R-کارولینای جنوبی) و ریک اسکات (R-فلوریدا) – استدلال کرد که این لایحه که پیش بینی 600 دلار در هفته برای کسانی که از کار با کروناویروس مستندات در بالا به طور منظم بیمه بیکاری پرداخت مانع مردم از رفتن به کار در تمام.

شما به معنای واقعی کلمه incentivizing گرفتن مردم از نیروی کار در زمانی که مانیاز به زیرساخت های حیاتی همراه با کارگران” گراهام گفت.

همچنین در rt.com ساندرز را تهدید می کند به نگه دارید تا 2 تریلیون دلار coronavirus محرک بیش از “ضد کارگر’ تعصب

جزئیات به دنبال

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی