جمهوری خواهان مجلس سنا را تحت فشار قرار دادند از طریق قوانین زمین برای رئیس جمهور تهمت را استیضاح محاکمه پایان دادن به بیش از 12 ساعت از ستیز بحث خود را دموکراتیک رقبا بیش دستورالعمل برای رسیدگی.

تایید شده توسط خط یک حزب رای گیری از 53 به 47 قوانین به خانه دادستان و تهمت تیم حقوقی 24 ساعت هر یک به استدلال خود موارد و در برابر استیضاح. باز کردن اظهارات در حال برنامه ریزی برای شروع روز چهارشنبه بعد از ظهر.

پس از هر طرف باعث می شود خود را در مورد سناتورها خواهد شد که 16 ساعت به ارائه سوالات خود را در نوشتن. سنا خواهد شد و سپس در نظر گرفتن subpoenaing شهود و یا اسناد و مدارک مربوطه.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا & intel کمیته سر شیف یکدیگر را متهم به مانع به سنا استیضاح محاکمه می شود

این جلسه به ریاست قاضی جان رابرتز شد بسیار گرم می شود در زمان. پس از یک به خصوص باطل ارز رابرتز گزارش اندرز هر دو حزب دموکرات خانه مدیران و کاخ سفید مشاور گفتن آنها را به “به یاد داشته باشید که در آن آنها” و که آنها باید “اجتناب از صحبت کردن در یک شیوه و با استفاده از زبان است که منجر به عمران و گفتمان.”

خانه متهم کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن از “سوء استفاده از قدرت” پس از اتهام خودداری از کمک نظامی به اوکراین تا زمانی که او موفق به دریافت کیف اطمینان است که آن را بررسی دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن نقش در یک مورد فساد.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im