Sempre کوبه: آث میلان به مناسبت غم انگیز بچگی فن کوبه برایانت با بازوبند

ایتالیایی, غول آث میلان را افتخار غم انگیز NBA افسانه کوبه برایانت با بازوبند سیاه در Coppa Italia بازی با تورینو در روز سه شنبه. برایانت مشتاق “من روسونری’ فن پس از صرف یک دوره کودکی خود را در ایتالیا

ادامه مطلب: NBA افسانه کوبه برایانت می میرد در سقوط هلیکوپتر در سن 41

سابق لس آنجلس لیکرز افسانه برایانت درگذشت 41 ساله هنگامی که هلیکوپتر که در آن او رفت و آمد به یک کوه سقوط کرد سمت در کالاباساس کالیفرنیا روز یکشنبه کشتن همه کسانی که در داخل از جمله 13-year-old daughter Gianna.

برایانت صرف هشت سال از دوران کودکی خود را در زندگی در ایتالیا از سن 6 در حالی که پدرش جو بازی بسکتبال در کشور از رفتن به مدرسه و یادگیری زبان در شهر رجیو کالابریا, Pistoia و رجیو امیلیا و در حال توسعه یک میل برای میلان idolizing هلندی مهاجم Marco van Basten.

میلان اعلام کرده اند که افتخار سابق پنج بار قهرمان NBA با بازوبند سیاه در Coppa Italia چهارم نهایی مقابل تورینو در روز سه شنبه.

“در توافق با سری آ امشب آث میلان خواهد پوشیدن بازوبند سیاه در حافظه کوبه برایانت که در مرگ غم انگیز سقوط هلیکوپتر همراه با دختر خود سکس ماریا و 7 دیگر قربانیان” این باشگاه اعلام کرد در توییتر.

“تمام سن سیرو را نیز پرداخت ادای احترام فقط چند دقیقه به دور از لگد کردن.”

در پی مرگ او در سن سیرو باشگاه توییتی غم و اندوه خود را در عبور خود را در Instagram: “ما هیچ واژه ای برای بیان شوکه ما برای شنیدن غم انگیز عبور از یکی از بزرگترین ورزشکاران از تمام زمان و Rossonero فن کوبه برایانت” آنها نوشت, شرح, عکس برایانت با پوشیدن یک ماکت میلان پیراهن.

“همه افکار ما هستند با خانواده های کسانی که تحت تاثیر این حادثه غم انگیز. شما را برای همیشه از دست رفته کوبه.”

عزاداری برای برایانت ادامه داد: در دوران کودکی خود را در شهر رجیو امیلیا, جایی که او زندگی می کردند بین سال های 1989 تا 1991.

شهردار لوکا Vecchi گفت: “این شهرستان همواره بسیار علاقه کوبه برایانت به دلیل من فکر می کنم آن را درک چگونه این مرد که شد بزرگترین ستاره در تمام دوران در NBA نیز متصل به شهر ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی