‘خودخواهی’ یا ‘درست’? توییتر را چک رفتن به جنگ بیش از نیویورک پست داستان پوشش خواستار نیویورک مستند به پایان می رسد در حال حاضر

به عنوان نیویورک پست آماده برای اجرای یک داستان پوشش اصرار برای پایان فوری بزرگ اپل مستند صاحب نظران شتافت تا به نبرد خود را به ایستگاه های آتش خاموش یک مجموعه از داغ طول می کشد و مختصر و مفید حملات روی داغ دکمه ستون.

پست دیوید مارکوس ساخته شده است که امواج با خود توصیف “بیهوده گویی” تحت عنوان “End شهر نیویورک مستند در حال حاضر!” – مجموعه ای از ویژگی های بر روی جلد این مقاله پنج شنبه edition. استدلال خاموش است در حال حاضر در خدمت آن هدف مارکوس به نام برای یک پایان ناگهانی به مهار اقدامات در اصل اعمال شده برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

“طولانی تر شدن coronavirus خاموش کردن طولانی پس از آن ماموریت اصلی انجام شد [فرماندار اندرو] کومو و شهردار [لایحه] de Blasio روز ده ها هزار نفر از نیویورک به فقر” مارکوس نوشت, مشاهده است که وخیم ترین پیش بینی برای شهر نیویورک هرگز محقق نشد.

به ما گفته شد ما در لحظه های دور از در حال اجرا از هواکش. ما نیست و در حال حاضر ایالات متحده ساخته شده است بسیاری از ما در حال دادن به آنها را به کشورهای دیگر است.

ستون روبرو شد با سلامتی در میان توییتر راست از مرکز commentariat با محافظه کار بزرگ-کلاه گیس از جمله Ann Coulter, Sean Hannity و مگان مک کین ارائه کلمات ستایش (یا در Hannity را مورد retweet).

مردم محلی نیز در زمان توجه داشته باشید از نظر قطعه در میان آنها دموکراتیک عضو شورای NYC خایم Deutsch که دوبله آن را یک “عالی به عنوان خوانده شده.” یک خبرنگار سابق این شهر لیبرال, روزنامه, رکورد, نیویورک تایمز همچنین وزن در تحسین این مقاله است.

داستان بدون مخالفان آن, اما, با روزانه وحش ویرایشگر-در-بزرگ مالی جونگ سریع رد op-ed به عنوان “گنگ” و دعوت از پست سالمندان مالک میلیاردر روپرت مرداک برای اولین بار به باک این مستند.

دیگر منتقد مورد Marcus’ فقدان تخصص های پزشکی برچسب نویسنده یک “MD” تمسخر.

Clash of آبی چک می آید در میان بحثهای داغ در سراسر کشور در مورد چگونگی این کشور باید بازگشایی پس از ده ها تن از کشورها اعمال مشابه مستندات در میان کشنده شیوع نیز آلوده کرده است که بیش از 1.5 میلیون نفر کشته و بیش از 93,000 در ایالات متحده است. در حالی که مقامات بهداشت فدرال را با اشاره به کاهش عفونت و مرگ و میر تعداد در برخی از مناطق از جمله نیویورک بدترین آمار دولت تا کنون – کارشناسان هشدار داده اند در برابر بازگشایی بیش از حد به سرعت هشدار دهنده آن می تواند باعث تجدید حیات ویروس.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در حال اجرا است برای انتخاب مجدد است خواست متحده به سرعت در مسیر این روند امیدوار به تقویت اقتصاد کشور به عنوان خاموش شدن ناگهانی پرتاب ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها کار می کنند. تماس های خود را به دست آورده اند condemnations از منتقدان این است که اصرار دارند او خطر زندگی می کند به منظور تقویت شانس خود را در ماه نوامبر.

همچنین در rt.com هشدار Covid-19 may ‘هرگز به دور از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان درگیری با Fauci بر ما بازگشایی

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de