خودیاری برای کودکان افکار تا 50 درصد از مستند

تعداد زیادی از مردم به دنبال کمک برای افکار جنسی در مورد کودکان دو برابر شده است در طول مستند یک موسسه خیریه در بریتانیا به بی بی سی گفت.

فعالان هشدار می دهند که مستند شده ‘قابل توجه و منحصر به فرد’ فرصت برای کسانی که مایل به بهره برداری از کودکان.

افزایش انزوا و استرس و عدم اطمینان می تواند به این معنی است که بیشتر افراد ممکن است در عمل مضر انگیزه.

ملی Crime Agency قبلا هشدار داد تهدید.

آن گفت که از 300.000 نفر در بریتانیا مطرح جنسی تهدید به کودکان است.

این لوسی Faithfull بنیاد یک موسسه خیریه در بریتانیا است که با این نسخهها کار با مردم متاثر از کودکان سوء استفاده جنسی از جمله بزرگسالان معتادان است.

این خیریه اجرا می شود ‘آن را متوقف کند در حال حاضر! تلفنی ناشناس و محرمانه تلفنی برای هر کسی که با نگرانی درباره سوء استفاده جنسی از کودکان و کمک به منابع برای مردم مشکل جنسی خود را, افکار و یا رفتار نسبت به کودکان

آن گفت BBC Radio 4 فایل در 4 برنامه که تقاضا برای این منابع دو برابر شده است پس از مستند.

دونالد Findlater آن است hotline مدیر; “بازگشت در ماه فوریه زمانی که coronavirus اخبار تحت عناوین ما شاهد یک کاهش قابل توجه در ارتباط با خط تلفن و ما خود کمک منابع اما است که پس از معکوس شود.

“در ماه مارس دیدیم و بین 200 تا 250 بازدید کنندگان در هر هفته به کمک به خود منابع. این تعداد افزایش یافته و پایدار – در حدود 600 و هر هفته پس از یک افزایش قابل توجهی پس از مستند.”

درصد از بازدید کننده های جدید به سایت نیز افزایش می یابد, در حال حاضر حسابداری 64 درصد از کل کاربران

ناخواسته احساسات و انگیزش

جزئیات برخی از تماس های ساخته شده به ناشناس تلفنی را دشوار است برای خواندن.

یک تماس گیرنده توضیح داد که از کار در خانه با زمان اضافی در دست خود را به صورت آنلاین ساخته شده او را احساس می کنید در معرض خطر به دنبال مواد مضر است.

یکی دیگر از صحبت در مورد مایل به گرفتن خطرات پس از غصبى بودن آن برای مدت طولانی در طول مستند.

و یک سوم توضیح داد که او قبلا مدیریت افکار جنسی در مورد کودکان از طریق کار و روال روزانه – اما تنها در خانه, تماشای همسایگان’ کودکان در حال بازی در باغ پشت خود را مجبور ذهن نسبت به مضر یا ناخواسته احساسات و انگیزش.

آقای Findlater معتقد است سوء استفاده جنسی از کودکان قابل پیشگیری است نه اجتناب ناپذیر است اما می گوید باید برای یک طرح.

“ما نمی توانیم به سادگی فرض کنیم ما دستگیری ما راه برون رفت از این مشکل است زیرا در آن زمان ما دستگیری کسی وقوع جرم, [فرد] یک مجرم جنسی و یک کودک و یا بسیاری از کودکان آسیب شده است.”

او هشدار داد که در حالی که مستند ایجاد یک ‘قابل توجه و منحصر به فرد’ فرصت برای کسانی که مایل به بهره برداری از کودکان همچنین ممکن است در نتیجه افرادی که اصلا از قبل موجود علاقه جنسی در کودکان بررسی مواد غیر قانونی.

از دست دادن کنترل

“شرایط و موقعیت های تغییر رفتار مردم و نحوه مرزها هستند و یا نگهداری نیست – اما ما آسیب دیده متفاوت است.

“همه ما تجربه کرده اند اختلال به ما زندگی عادی با روش های طبیعی از حال پریشان تغییر برای بسیاری از. اضافه کردن به که اضطراب در مورد ویروس خود را عدم از دست دادن کنترل – همه این چیزها ممکن است به اندازه کافی به اعلام آمادگی برخی افراد برای کنار گذاشتن استانداردهای عادی و مرزهای.”

آقای Findlater با اعتماد به نفس است که اگر این موسسه خیریه می تواند به توقف برخی از افراد مشکل خود به خود افکار یا رفتار پلیس می تواند تمرکز بر روی آن است که بعید است برای جلوگیری از.

“وجود دارد قابل ملاحظه جمعیت افراد قصد سوء استفاده, بنابراین این واقعیت از آنها شناخت کودکان بیشتر در خانه آنلاین تر کمتر تحت نظارت پدر و مادر که توجه به خطر این افراد به احتمال زیاد به دنبال کمک به متوقف شود.”

به شنیدن بیشتر در مورد این داستان گوش دادن به فایل در 4 – Covid جرم و جنایت در دوشنبه, 2nd ژوئن در ساعت 20:00 BST در BBC Radio 4.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de