See no evil? شهردار شیکاگو گفت: مشاوران توصیف ‘WARZONE’ شورش صحنه است که آنها در حال کامل از S**T’

به عنوان شورش فرا گرفته او را در شهر شیکاگو شهردار لری Lightfoot مطمئن به شهروندان است که آنها می تواند تکیه بر پلیس برای حفاظت از آنها. اما هنگامی که نمایندگان به او گفت که وحشت واقعی نشان می دهد بر روی زمین, او سوگند یاد کرد و آنها را از دروغ گفتن است.

شورش در شیکاگو لگد کردن در اواخر ماه مه چند روز پس از کشته شدن جورج فلوید توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا. فروشگاه ها را غارت کردند و در روز روشن در 30 مه و شب سقوط کرد شش نفر شده بود به ضرب گلوله یکی از آنها را به ضرب. 20 افسر پلیس مجروح شدند و 240 نفر دستگیر شدند.

همچنین در rt.com تماشای خنده غارتگران روشن کردن شیکاگو نایک فروشگاه در کمتر از یک دقیقه

شهردار لری Lightfoot به نام گارد ملی روز بعد و امن یک محیط اطراف این شهر مرکز شهر. خارج از مرکز شهر اگر شهر را به محله های فقیر بودند از چپ به رایت با توجه به aldermen.

در یک کنفرانس تلفنی با تمام 50 شیکاگو aldermen که روز Lightfoot بود با چکش از همه طرف ضبط به دست آمده توسط WTTV در روز سه شنبه نشان داد. “من وارد یک s**t نشان می دهد” یک alderman گفت: قبل از اینکه با صدای رسا گریه. “آنها در حال تیراندازی به پلیس.”

“من در مورد شما نمی دانم, اما من دیده نمی s**t مانند قبل از این نه در شیکاگو” Lightfoot اظهار داشت: در یک نقطه.

تا کنون testiest ارز بين Lightfoot و Alderman ری لوپز که بخش نشسته در این شهر جرم و جنایت زده southside. لوپز در حال حاضر رسانه های محلی گفت که Lightfoot رد نگرانی های خود را در مورد خشونت شورش به عنوان “بی اساس شایعات” و ضبط تماس های کنفرانس به اعتبار ادعای خود را.

در تماس لوپز توصیف بخش خود را به عنوان “یک جنگ مجازی منطقه” که در آن “باند با AK-47s” بودند تهدید به “حل و فصل برخی از نمرات.” او ناودان Lightfoot به صورت گفته نشان می دهد که رهبران کلیسا تلاش برای میانجیگری با تظاهر کنندگان خواستار آن است که او “آیا چیزی بهتر است.”

“من فکر می کنم شما 100 درصد کامل از s**t” Lightfoot پاسخ داد: انکار هر گونه مسئولیت برای هرج و مرج است.

“خوب, f**k you سپس” لوپز به ضرب گلوله به عقب قبل از گفتن Lightfoot به “check your f**king نگرش است.”

در تماس نتيجه گيري Lightfoot خواسته aldermen به “دعا برای همه ما است.”

همچنین در rt.com به گفته پلیس اطناب گرفتن دزدیدند است که در حال حاضر امتیاز سفید و باید نابود شود

Lightfoot اطمینان بخش تر بود زمانی که او صحبت می کرد ، پس از اخباری از گروههای مردان عمدتا سفید و حفاظت از محله خود با سلاح Lightfoot به آنها یادآوری کرد که “اگر وجود دارد یک مسئله 911 تماس بگیرید.” ساعت قبل از او تیره و تار تلفن تماس Lightfoot رو به یک شکاف با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او را متهم به تلاش برای “ملتهب نژادپرستانه خواستار” با تهدید به اقدام علیه تظاهر کنندگان در مینیاپولیس.

“من به کد آنچه که من واقعا می خواهید برای گفتن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن,” او گفت:. “این دو واژه است. آن شروع می شود با ‘f’ و آن را به پایان می رسد با “تو”.”

بر اساس تماس با این حال خود او aldermen بودند از جان گذشته برای عمل گرفته شود.

به عنوان او را به او صحبت کرد aldermen, Lightfoot شهر با تجربه ترین آن خشونت آخر هفته از سال 2020 تا کنون. 85 نفر به ضرب گلوله کشته شدند, 24 ضرب. یکشنبه بعد از این تماس تلفنی بود که این شهر را خونین ترین روز در شش دهه با 18 قتل در 24 ساعت. آخر هفته زیر نیز یک حمام خون واقعی با 35 نفر به ضرب گلوله کشته و یک کشته.

هنوز Lightfoot مجموعه مناظر خود را در پیگیری پلیس اصلاحات به جای گسترش است. صحبت به MSNBC در دوشنبه, او گفت که او را اعلام برخی از “بسیار به یاد ماندنی اصلاحات” به زودی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de