ستاره شناسان شده است رعایت نزدیک پیله Galaxy دهه اما تنها به تازگی آنها آشکار شده است خیره در آنها تمام وقت: بسیار نادر ‘هسته ای’ در قلب آن است.

پیله کهکشان با نام مستعار در این راه با توجه به شکل آن است واقع در نیمکره شمالی و در حدود 30 میلیون سال نوری از زمین است. آن است که تقریبا یک چهارم اندازه کهکشان راه شیری و در عین حال آن را شامل دو هسته مرکزی. اول فقط می توان با استفاده از تلسکوپ نوری در حالی که دوم توسط گرد و غبار پنهان و بنابراین تنها می توان شناسایی با استفاده از رادیو و مادون قرمز تلسکوپ.

معلوم دانشمندان با استفاده از تلسکوپ تا به حال کشف هر یک از هسته ها به طور مستقل از یکدیگر در زمان های مختلف اما غافل بودند از دیگر هسته آن را به عنوان مورد نیاز یک تلسکوپ است که با استفاده از یک طول موج های مختلف نور برای دیدن و آنها ظاهرا هرگز به اشتراک گذاشته و یادداشت ها با یکدیگر است.

هر دو هسته مشابه در اندازه و جرم و درخشندگی و این نه غیر معمول دو هسته ساختار ممکن است توضیح دهد که چرا galaxy سیستم احاطه شده توسط یک ابر گسترده از گاز هیدروژن است. با توجه به این نامتعارف طرح ستاره شناسان گمان پیله کهکشان است که در اواخر مراحل باستانی برخورد بین دو کهکشان.

علاوه بر این محققان در حال حاضر نیز بر این باورند که چنین نادر, دو-هسته کهکشان ها ممکن است در واقع تحریک ساخت تا از پرجرم درون آن باشد سیاه چاله ها در مرکز کهکشان های چند.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی