ستاره دوم از نواک جوکوویچ در آدریا تور تایید به عنوان Covid-19 مثبت اما جهان ندارد.1 ‘حاضر به تست در کرواسی

کرواسی برنا Coric تبدیل به دومین بازیکن از نواک جوکوویچ در بحث آدریا تور برای تست مثبت برای coronavirus تنها چند ساعت پس از مواجهه صربی جهان شماره یک در زدر در آخر هفته.

Coric تایید کرد روز دوشنبه که او تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 روز پس از بلغاری آس گریگور دیمیترو نشان داد او تا به حال قرارداد این بیماری است.

هر دو بازیکن شد و بخشی از جوکوویچ در ستیز جدید آدریا تور آغاز شد که در بلگراد قبل از حرکت به Zadar در کرواسی.

همچنین در rt.com “من متاسفم’: تنیس گریگور دیمیترو تست مثبت برای COVID-19 بعد از نواک جوکوویچ در بحث فن-بسته بندی مسابقات

نهایی بود که با توجه به رقابت بین جوکوویچ و جوانی آندره Rublev شد اوراق در روز یکشنبه و پس از اخبار دیمیترو را تست مثبت البته نه قبل از طرفداران بسته بندی شده بود غرفه برای مسابقات و بالای 10 ستاره از جمله جوکوویچ, Dominic Thiem و الکساندر Zverev بود كه آزادانه در رویدادهای اجتماعی.

Coric شده بودند مورد ضرب و شتم توسط جوکوویچ در بازی خود را در روز شنبه اعلام کرد که اخبار مثبت آزمون در توییتر نوشته: “من می خواهم به مطمئن شوید که هر کسی که شده است در تماس با من در چند روز گذشته می شود.

“من واقعا متاسفم برای هر گونه آسیب من ممکن است ایجاد شود!”

با توجه به گزارش در صربستان جوکوویچ را مربی تناسب اندام مارکو Panichi نیز آزمایش مثبت برای این بیماری اگر چه 19 دیگران – از جمله بازیکن و مربی گوران Ivanisevic و برادر Djordje جوکوویچ – بازگشت نتایج منفی.

جوکوویچ خود کرد یک آزمون قبل از خروج از کشور کرواسی به بازگشت به صربستان به جای آن به دنبال توصیه های پزشکی در بازگشت به خانه خود را به عنوان او “احساس خوب” است و نه نمایش هر گونه علائم.

دنبال اخبار از دیمیترو مثبت تست و لغو این رویداد آدریا تور مقامات ادعا کرد که آنها تا به حال “در همه زمان ها به شدت به دنبال اپیدمیولوژیک اقدامات در جای خود با کشورهایی که آدریا تور سازماندهی شده بود.

همچنین در rt.com ‘تن ناشنوا’ & ‘نامناسب’: نواک جوکوویچ در میان ستاره تنیس ناودان برای کلوپ شبانه, حزب, اجتماعی فاصله (تصویری)

این است که allayed نگرانی چرا تور رفتم جلو در وهله اول در حال بازی در مقابل بسته بندی جمعیت و همچنین دیدن بازیکنان آمده در تماس نزدیک از جمله در یک کلوپ شبانه, حزب زیر پا برای اولین بار در بلگراد.

استرالیا جهان تعداد 40 Nick Kyrgios به نام تصمیم به ادامه سفر “boneheaded,” در حالی که آرزوی آن آلوده بازیابی سریع.

جوکوویچ قبلا اذعان کرد برخی از این نگرانی ها, اگر چه ادعا کرد که Covid-19 وضعیت در کشورهای میزبان به معنای خطر تا حد زیادی کاهش می یابد.

“چرا ما باید جمعیت است ؟ چرا داشتن اجتماعی فاصله? چه خبر است و چرا آنها با داشتن این نوع از رویداد در این میان بسیار سخت گیر است؟” 17-زمان گرند اسلم برنده گفته بود.

“اما شما می دانید, آن را سخت به توضیح به مردم که این وضعیت واقعا متفاوت شاید در امریکا یا بریتانیا از آن در است صربستان یا اطراف آن کشورها است.”

همچنین در rt.com رافائل نادال هشدار ضد vaxxer نواک جوکوویچ باید coronavirus jab اگر مورد نیاز برای سطح بالای تنیس